2024. április 27, szombat - Zita

Jól kezdett a félegyházi csapat a bajnokságban
2015. December 04. 08:40, péntek | Helyi sport

Jól kezdett a félegyházi csapat a bajnokságban

Több forduló során, az élen álltak, de az őszi szezon végére lecsúsztak a dobogóról.

Négy KHTK játékos szerepelt a megyei labdarúgó válogatottban
2015. December 01. 21:09, kedd | Helyi sport

Négy KHTK játékos szerepelt a megyei labdarúgó válogatottban

Az elmúlt hétvégén, november 28-29-én rendezték a megyei válogatottak tornáját öt megyei válogatott részvételével.

Aranyérmesek lettek a Kutyaütők!
2015. November 26. 14:38, csütörtök | Helyi sport

Aranyérmesek lettek a Kutyaütők!

A mai napon (november 26.) Kecskeméten, a Bolyai Gimnázium sportcsarnokában rendezték a B33 kosárlabda megyei döntőjét.

Szép eredménnyel zárja az őszi szezont a Félegyházi Térségi Sportiskola U-14 „A”
2015. November 19. 08:16, csütörtök | Helyi sport

Az őszi szezon végén, első helyen áll a Félegyházi Térségi Sportiskola U-14 „A” csapata.

Három KHTK játékos a megyei válogatott bő keretében
2015. November 18. 12:32, szerda | Helyi sport

Három KHTK játékos a megyei válogatott bő keretében

November 28-29-én, Kecskeméten rendezik az Amatőr Válogatottak Regionális Tornáját, és a Bács megyei keretbe több KLC-KTE játékos is bekerült.

Beszélgetés Fütyü Illéssel
2015. November 11. 14:49, szerda | Helyi sport

Beszélgetés Fütyü Illéssel

Fütyü Illést nem kell bemutatni a labdarúgás kedvelőinek. Játékosként és edzőként is sok helyen megfordult.

Rangadót nyert az Astra
2015. Október 04. 20:25, vasárnap | Helyi sport

Rangadót nyert az Astra

A női futsal NB-I. rangadóját rendezték a 4. fordulóban, a KÉSZ Arénában. Az ÁRKÁD ETO együttesét látta vendégül az Astra.

Rangadót nyert a KHTK
2015. Szeptember 13. 10:09, vasárnap | Helyi sport

Rangadót nyert a KHTK

A megyei I. osztályú bajnokság 5. fordulójában két hibátlan csapat találkozott. Az előző szezon címvédője eddig az elmúlt két szezonban mindig legyőzte riválisát a KLC együttesét.

A Fradi 1995-ös BL csapata ezúttal alul maradt!
2015. Szeptember 03. 17:46, csütörtök | Bulvár

A Fradi 1995-ös BL csapata ezúttal alul maradt!

A hétvégén a tavalyi évhez hasonlóan egy gálamérkőzésre került sor Siklóson ahol a Hotel Castello-ThermalSpa csapata az FTC 1995-ös Bajnokok Ligája csapatával csapott össze.

Kettős szerepben bizonyíthat Ábel Zsolt – interjú
2015. Augusztus 04. 21:37, kedd | Helyi sport

Kettős szerepben bizonyíthat Ábel Zsolt – interjú

Ábel Zsolt neve nem ismeretlen a kecskemétiek számára, hiszen a 27 éves labdarúgó Kecskeméten nevelkedett, s azóta sem szakadt el gyökereitől.

NB III-as csapatot győzött le a Kécske, Nagykőrösön vesztett a KHTK – eredmények
2015. Augusztus 03. 10:05, hétfő | Helyi sport

Javában zajlanak az edzőmeccsek szerte a megyében és annak határain túl is.

Már fő a bográcsban a halászlé!
2015. Június 27. 12:12, szombat | Helyi

Már fő a bográcsban a halászlé!

Ma mindenki nyer, aki részt vesz a II. Halászléfőző Versenyen Kiskunfélegyházán a Bajcsy Zsilinszky utca végén.