2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Kiderült, hogy melyik klub játékoskerete a legdrágább
2021. Október 06. 07:00, szerda | Bulvár

Kiderült, hogy melyik klub játékoskerete a legdrágább

A Manchester City vezeti azt a ranglistát, amelyet a futballisták átigazolási összegei alapján állított össze és tett közzé a Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES).

Nyolcvanegy versenyszámban lesznek magyarok a paralimpián
2021. Augusztus 18. 17:03, szerda | Sport

Nyolcvanegy versenyszámban lesznek magyarok a paralimpián

Tíz sportágban és 81 versenyszámban szerepelnek magyar sportolók a jövő kedden kezdődő tokiói paralimpián, melyen lesz olyan nap, amikor akár 12 számban is lehet magyar döntős.

Letették az esküt a magyar paralimpiai csapat tagjai
2021. Augusztus 12. 09:55, csütörtök | Belföld

Letették az esküt a magyar paralimpiai csapat tagjai

Letették az esküt szerdán az augusztus 24-én kezdődő és szeptember 5-ig tartó tokiói paralimpián versenyző magyar csapat tagjai.

3 érem az országos bajnokságon
2020. Október 15. 11:44, csütörtök | Helyi

3 érem az országos bajnokságon

Október 10-11-én Balatonbogláron rendezték meg a Duatlon Országos Bajnokságot és a Mixváltó Országos Bajnokságot.

Joggingos sikerek a hétvégén – Országos bajnok teniszcsapat és éremeső aquatlonban
2020. Szeptember 23. 09:12, szerda | Helyi sport

A Nemzeti Edzés Központ adott helyet a szeptember 19-én a Magyar Tenisz Szövetség által rendezett Play and Stay Csapat Bajnokság Döntőjének.

Túlélőversennyé vált triatlonverseny, rengeteg bukás a felhőszakadásban
2020. Július 30. 15:33, csütörtök | Helyi sport

Túlélőversennyé vált triatlonverseny, rengeteg bukás a felhőszakadásban

Július 25-én, szombaton Lengyeltótiban Országos Ranglistaversenyen vett részt a 3K Triatlon Egyesület.

Ötvenöten fertőződtek meg a szófiai Lokomotiv labdarúgócsapatának ünneplésén
2020. Július 09. 13:04, csütörtök | Külföld

Ötvenöten fertőződtek meg a szófiai Lokomotiv labdarúgócsapatának ünneplésén

Öt labdarúgó és félszáz szurkoló kapta el a koronavírust a bolgár kupát megnyerő Lokomotiv Plovdiv ünneplésekor.

A polgármesterek és a média újabb összecsapása - VIDEÓ
2020. Március 30. 16:21, hétfő | Bulvár

A polgármesterek és a média újabb összecsapása - VIDEÓ

Egyik gála a másik után: a tavaszt Nagynyárádon – Mohácstól nem messze – köszöntötte az ANDONIK Médiaválogatott, amely a Polgármester All Star’s ellen lépett pályára.

Ismét éremeső és félegyházi fölény a diák területi bajnokságon
2020. Március 09. 09:43, hétfő | Helyi sport

Ismét éremeső és félegyházi fölény a diák területi bajnokságon

A 10-11 évesek szabadfogásban, a 12-13 évesek kötöttfogásban küzdöttek meg az elmúlt hétvégén Gyomaendrődön, Dél-kelet Magyarország területi bajnokságán, ahol a tét az országos döntőbe való bejutás.

Afganisztáni csapatcsökkentést tervez a NATO
2020. Március 04. 07:55, szerda | Külföld

Afganisztáni csapatcsökkentést tervez a NATO

Kivonhatja Afganisztánban állomásozó csapatai negyedét a NATO, ha sikerül betartani a helyi muszlim szélsőségesek és az Egyesült Államok békemegállapodását

Dunaújvárosi Koppány eredmények
2020. Február 22. 10:34, szombat | Helyi sport

Dunaújvárosi Koppány eredmények

2019. február 16-án négy Koppány Íjász képviselte városunkat Dunaújvárosban, a Scorpion Winter Challenge harmadik versenyén. Bicskeiné Csányi Mária, Szeibert Imre, Boldog Bence és Kis Csaba.

A Koppányok novemberi eseményei
2019. November 22. 16:33, péntek | Helyi sport

A Koppányok novemberi eseményei

2019. november 09-én a Turul Koppányok 55 fős csapata Budapestre és Szentendrére utazott, csapatépítő tréning jellegű kirándulásra.