2024. április 25, csütörtök - Márk

Bronzérmes a félegyházi birkózó csapat
2019. Június 03. 08:34, hétfő | Helyi sport

Bronzérmes a félegyházi birkózó csapat

Pesterzsébeten rendezték az elmúlt szombaton a a kötöttfogású diák csapatbajnokságot. A területi selejtező megnyerésével a Kiskunfélegyházi Birkózó SE kiemeltként kvalifikálta magát az országos döntőben.

Újabb országos PG-s siker
2019. Március 04. 10:35, hétfő | Helyi

Újabb országos PG-s siker

Ismételten remekeltek a PG diákjai. 2019. február 23-án rendezték meg a Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjét Budapesten.

II. Bornemisza Kupán jól szerepeltek az FTSI tornászlányai
2019. Február 19. 07:53, kedd | Helyi sport

II. Bornemisza Kupán jól szerepeltek az FTSI tornászlányai

Múlt szombaton eredményesen szerepeltek az FTSI tornászai a budapesti 16. kerületi Bornemisza Péter Gimnáziumban rendezett II. Bornemisza Kupán.

Egy hétvége, két verseny, rengeteg érem
2019. Február 18. 20:46, hétfő | Helyi sport

Egy hétvége, két verseny, rengeteg érem

Két helyszínen versenyeztek a birkózók az elmúlt hétvégén. A Diák területi kötöttfogású bajnokságot Gyomaendrődön rendezték, ahonnan kilenc félegyházi fiú jutott az országos döntőbe.

Matekos sikerek a PG-ben
2019. Január 21. 09:57, hétfő | Helyi

Matekos sikerek a PG-ben

2018. december 21-én, Kecskeméten került sor a Megyei Matematika Verseny döntőjének eredményhirdetésére. A Szent Benedek Iskola Kiskunfélegyházi PG Tagintézményének diákjai kimagasló eredményeket értek el.

Jól halad a magyar Bocuse d'Or csapat felkészülése
2019. Január 14. 14:05, hétfő | Belföld

Jól halad a magyar Bocuse d'Or csapat felkészülése

Jól halad a magyar csapat felkészülése a Bocuse d'Or nemzetközi szakácsverseny január 28-29-i lyoni világdöntőjére, Pohner Ádám séf, Segal Viktor coach és Csillag Richárd commis (segítő) már a finomhangolásokat végzik.

Minden mérkőzését megnyerte a birkózó csapat
2018. December 03. 09:53, hétfő | Helyi

Minden mérkőzését megnyerte a birkózó csapat

A Kiskunfélegyházi Birkózó SE diák csapata Gyomaendrődön lépett szőnyegre az elmúlt vasárnap, ahol a szabadfogású területi döntőt rendezték.

Kiválóan szerepeltek Hódmezővásárhelyen az Úszó Országos Bajnokságon
2018. November 20. 15:13, kedd | Helyi sport

Kiválóan szerepeltek Hódmezővásárhelyen az Úszó Országos Bajnokságon

2018. november 17-18-án Hódmezővásárhelyen kiválóan szerepeltek a Kiskun Vízi- és Szabadidő Sportegyesület versenyzői a VII. Fedett Pályás Nyílt Szenior Úszó Országos Bajnokságon.

5 arany, 2 ezüst és 6 bronz érmet gyűjtöttek a DMTK-KVSE sportolói a XXVII. Kalocsa Kupa Úszóversenyen
2018. November 15. 17:09, csütörtök | Helyi sport

2018. november 11-én rendezte meg a Kalocsai Úszó és Vízilabda Egyesület a XXVII. Kalocsa Kupa úszóversenyt.

Nagyszerűen szerepeltek a félegyházi birkózó lányok a diák csapatbajnokság országos döntőjén
2018. November 12. 10:07, hétfő | Helyi sport

A selejtező csoportban először a dunaújvárosiakat, majd az érdieket legyőzve bejutottak a hármas döntőbe.

I. Túri Fullánkok Nemzetközi Vízilabda Fesztivál
2018. Augusztus 15. 08:27, szerda | Helyi sport

I. Túri Fullánkok Nemzetközi Vízilabda Fesztivál

A DMTK-KVSE AQUASPORT SE kiskunfélegyházi vízilabda szakosztálya két csapattal vett részt az öt napos I. Túri Fullánkok Nemzetközi Vízilabda Fesztiválon, amelynek a teljes költségét az egyesület fizette.

Felfüggesztettre ítélték az egykori pécsi női kosárlabdacsapat vezetőjét
2018. Július 14. 05:00, szombat | Belföld

Felfüggesztettre ítélték az egykori pécsi női kosárlabdacsapat vezetőjét

Felfüggesztett börtönbüntetésre ítélte nem jogerősen az egykori pécsi női kosárlabdacsapatot működtető cég volt vezetőjét pénteken a Pécsi Törvényszék.