2024. április 27, szombat - Zita

A József a harmadik legjobb a régióban
2018. Május 04. 15:54, péntek | Helyi sport

A József a harmadik legjobb a régióban

2018. április 27-én Tiszaalpáron, a XVIII. Régiós Természetismereti Versenyen a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézményének 8. a osztályos csapata a IV. helyet szerezte meg.

Gyönyörű eredményeket értek el a DMTK-KVSE Aquasport Egyesület versenyzői a kiskunfélegyházi Aquatlon versenyen
2018. Április 25. 15:58, szerda | Helyi sport

A március óta triatlon szakosztállyal bővült DMTK-KVSE Aquasport Egyesület gyerkőcei 2018. április 15-én a Kiskunfélegyházán rendezett Aquatlon versenyen vettek részt.

Márciusi események a Koppányoknál
2018. Március 21. 15:31, szerda | Helyi sport

Márciusi események a Koppányoknál

2018. március 15-én a Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Sport Egyesület is képviselte magát a Petőfi téren megtartott Március 15-ei megemlékezésen.

Országos döntőbe jutottak a birkozók
2018. Február 12. 11:02, hétfő | Helyi sport

Országos döntőbe jutottak a birkozók

Remekül szerepeltek a Kiskunfélegyházi Birkózó SE diák korosztályú versenyzői vasárnap Gyomaendrődön.

Csapatot váltott a Michelisz Norbert
2018. Január 30. 11:25, kedd | Sport

Csapatot váltott a Michelisz Norbert

Michelisz Norbert a gyári Hyundai pilótája lesz az idén új néven (WTCR) induló túraautó-világbajnokságon.

Úszósikerek Temesváron
2017. November 28. 15:13, kedd | Helyi sport

Úszósikerek Temesváron

A XV. Petre Lovas Nemzetközi Úszó Emlékversenyen, Temesváron jártak a kiskunfélegyházi Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Úszószakosztályának versenyzői.

Messi új szerződést írt alá az FC Barcelonával
2017. November 27. 07:27, hétfő | Sport

Messi új szerződést írt alá az FC Barcelonával

Lionel Messi új szerződést írt alá az FC Barcelonával, az ötszörös aranylabdás argentin labdarúgó 2021-ig kötelezte el magát spanyol klubcsapatához.

Legsikeresebb iskola lett a József az Atlétika Csapatbajnokságon
2017. Október 24. 09:14, kedd | Helyi sport

Legsikeresebb iskola lett a József az Atlétika Csapatbajnokságon

Október 14-én rendezték meg Budapesten, a III-IV. Korcsoportos Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Országos Döntőjét, ahol versenyszámonként az ország legjobb nyolc csapata mérte a tudását.

Storck szerint nincs veszítenivalónk Svájc ellen
2017. Október 05. 04:59, csütörtök | Sport

Storck szerint nincs veszítenivalónk Svájc ellen

Bernd Storck szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatottnak nincs veszítenivalója szombaton, amikor a világbajnoki selejtezőcsoportot százszázalékos teljesítménnyel vezető Svájc vendége lesz.

Teltház lesz a magyar-lett meccse – Storck szerint ez nagy elismerés
2017. Augusztus 31. 07:43, csütörtök | Sport

Teltház lesz a magyar-lett meccse – Storck szerint ez nagy elismerés

Bernd Storck szövetségi kapitány szerint sikerült elvégezniük a tervezett munkát, így a magyar labdarúgó-válogatott felkészülten várja a csütörtöki, lettek elleni világbajnoki selejtezőmérkőzést.

Tisztességesen helytállt a félegyházi csapat
2017. Augusztus 28. 08:39, hétfő | Helyi sport

Tisztességesen helytállt a félegyházi csapat

Öt félegyházi versenyző képviselte városunkat a Masters úszó világbajnokságon.

Bajnokok Ligája – megvannak a csoportkörbe jutott csapatok
2017. Augusztus 24. 07:28, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája – megvannak a csoportkörbe jutott csapatok

Öt angol klub szerepel a labdarúgó Bajnokok Ligája 32 csapatos főtábláján a 2017/18-as idényben.