2024. április 26, péntek - Ervin

Rio 2016 - Éremtáblázat a 12. nap után
2016. Augusztus 18. 07:39, csütörtök | Sport

Az Egyesült Államok továbbra is nagy fölénnyel vezet az éremtáblázaton a riói olimpia 12., szerdai versenynapját követően, a magyarok hat arany-, három ezüst- és négy bronzéremmel változatlanul a 12. helyen állnak.

Rio 2016 - ötösökkel győzték le az ausztrálokat és lett elődöntős a női vízilabda-válogatott
2016. Augusztus 16. 07:44, kedd | Sport

A magyar válogatott 8-8-as döntetlent követően ötméteresekkel 13-11-re legyőzte az ausztrál csapatot a riói olimpia női vízilabdatornájának hétfői negyeddöntőjében, így készülhet a szerdai elődöntőre.

Rio 2016 - Bronzérmes a magyar férfi párbajtőrcsapat
2016. Augusztus 15. 07:35, hétfő | Sport

Bronzérmet nyert a magyar férfi párbajtőr-válogatott vasárnap, a riói olimpia vívóversenyeinek utolsó napján.

Rio 2016 - A magyarok vasárnapi programja
2016. Augusztus 14. 06:00, vasárnap | Sport

A magyar érdekeltségű program a riói olimpia vasárnapi versenynapján:

Rio 2016 - Éremtáblázat a 7. nap után
2016. Augusztus 13. 09:15, szombat | Sport

Magyarország két-két ezüst- és bronzérmet nyert a riói olimpia hetedik, pénteki versenynapján, de így is visszacsúszott a hatodikról a tizedik helyre az éremtáblázaton.

Megvan Dzsudzsák Balázs új csapata – sokat nem látjuk majd
2016. Augusztus 07. 14:18, vasárnap | Sport

Az egyesült arab emírségekbeli al-Vahda labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Dzsudzsák Balázs, a nyári franciaországi Európa-bajnokságon nyolcaddöntős magyar válogatott csapatkapitánya.

Rio 2016 – dopping miatt változott a férfi kajakos csapat
2016. Augusztus 02. 07:36, kedd | Sport

Megváltoztatta a riói olimpiára utazó férfi kajakversenyzők névsorát a Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) elnöksége hétfői ülésén a Magyar Antidopping Csoporttól (MACS) kapott információk ismeretében

EURO-2016 - Portugália az Eb-bajnok
2016. Július 10. 23:57, vasárnap | Sport

A portugál labdarúgó-válogatott Eder hosszabbításban szerzett góljával 1-0-ra legyőzte a házigazda francia csapatot a 15. labdarúgó Európa-bajnokság vasárnapi döntőjében.

Rio 2016 - A Benedek-csapat kiütötte az olimpiai házigazdákat
2016. Július 10. 10:22, vasárnap | Sport

A magyar férfi vízilabda-válogatott rendkívül könnyedén, 14-5-re legyőzte az augusztusi riói játékokon házigazda brazil együttest a két csapat szombati olimpiai felkészülési mérkőzésén.

Rio 2016 - Az eddigi legnagyobb létszámú magyar úszócsapat indul
2016. Július 09. 17:03, szombat | Sport

Az eddigi legnagyobb létszámú, 36 tagú magyar úszócsapat vesz részt a riói olimpián.

Több ezren fogadták a válogatottat a Hősök terén
2016. Június 27. 20:34, hétfő | Belföld

A magyar válogatottnak a franciaországi Európa Bajnokságon nyújtott teljesítményével elégedett több ezres tömeg fogadta a labdarúgó csapatot a budapesti Hősök terén hétfőn délután.

EURO-2016 - A magyar játékosok szerint emelt fővel búcsúztak
2016. Június 27. 07:42, hétfő | Sport

A magyar játékosok egybehangzó véleménye szerint annak ellenére emelt fővel búcsúztak a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokságról, hogy a vasárnap esti nyolcaddöntőben 4-0-ra kikaptak Belgiumtól.