2024. április 25, csütörtök - Márk

2020. Szeptember 23. 09:12, szerda | Helyi sport

Joggingos sikerek a hétvégén – Országos bajnok teniszcsapat és éremeső aquatlonban

A Nemzeti Edzés Központ adott helyet a szeptember 19-én a Magyar Tenisz Szövetség által rendezett Play and Stay Csapat Bajnokság Döntőjének.

A csapatbajnokságon 32 fiú és 12 lány csapat vett részt az egy héttel korábbi selejtezőn, ahonnan már csak az ország legjobb 8 fiú és 4 legjobb lány csapata jutott tovább a szombati döntőre.
Egy csapatnak minimum három különböző korú játékost kellett nevezni: egy piros pályás (8 éves), egy narancs pályás (10 éves) és egy zöld pályás (11 éves).
Kiskunfélegyházát a Jogging Plus Sportegyesület tenisz szakosztályának fiatal tehetségei képviselték, akik végig magabiztos versenyzéssel végeztek a dobogó legfelső fokán, legyőzve számos nagy utánpótlás bázissal rendelkező tenisz klubot.

A győztes csapat tagjai:
Piros pálya: Rekedt-Nagy Zoltán, Horváth Dániel
Narancs Pálya: Farkas Máté, Kecskeméti Balázs
Zöld Pálya: Horváth Döme, Majsitz Leon
Edző: Rekedt-Nagy Zoltán

Ugyanezen a szombati napon került megrendezésre a SPORT XXI szakaszos AQUATLON VERSENY Dél – Keleti Régiódöntő Szegeden, ahol a kiskunfélegyházi JOGGING PLUS Sportegyesület mind a 19 versenyzője kiváló eredménnyel szerepelt.
6 esetben első, 3 esetben második, 7 esetben pedig harmadik helyen szólítottak Joggingos versenyzőt a „dobogóra”, illetve 7 oklevelet is nyert az egyesület.

Felkészítő edzők: Dinnyés-Kis Zsuzsanna, Gergely Péter, Németh László, Szentesi Szabolcs, Vidovics Zoltán

Eredmények részletesen korcsoportonként és nemenként:

Egyéni eredmények:
Újonc 1 (2012) (100 m úszás – 1000 m futás)
Ficsór Rebeka 1. helyezett
Endre Zille 2. helyezett
Kiss Natália 3. helyezett

Szűcs Botond 2. helyezett
Szórád Kenéz 4. helyezett
Borbás Tamás 6. helyezett

Újonc 1 (2011) (100 m úszás – 1000 m futás)

Dékány Bence 3. helyezett
Bánszki Ádám 4. helyezett

Újonc 2 (2010) (200 m úszás – 1500 m futás)
Takács Luca 1. helyezett
Bárány-Almási Bianka 3. helyezett

Pataki Benedek 1. helyezett
Borbás Marcell 3. helyezett

Újonc 2 (2009) (200 m úszás – 1500 m futás)
Szórád Hanna 4. helyezett

Kovács Mátyás 3. helyezett
Vincze Bálint 5. helyezett
Rádi Zénó 6. helyezett
Zsigó Attila 8. helyezett

Gyermek (2008) (300 m úszás – 2000 m futás)
Endre Barna 4. helyezett

Gyermek (2007) (300 m úszás – 2000 m futás)
Rádi Gellért 3. helyezett

Csapat eredmények:
Újonc 1 leány 1. hely
Ficsór Rebeka, Endre Zille, Kiss Natália

Újonc 1 fiú 1. hely
Szűcs Botond, Dékány Bence, Szórád Kenéz

Újonc 2 leány 1. hely
Takács Luca, Szórád Hanna, Bárány-Almási Bianka

Újonc 2 fiú - A 2. hely
Kovács Mátyás, Pataki Benedek, Vincze Bálint

Újonc 2 fiú – B 3. hely
Rádi Zénó, Borbás Marcell, Zsigó Attila

A szülőknek köszönjük a sok támogatást és gratulálunk a versenyzőknek!

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.