2024. április 23, kedd - Béla

Kiskőrösön buktak a számlagyárosok
2015. Június 02. 09:16, kedd | Belföld

Kiskőrösön buktak a számlagyárosok

Kiskőrösön működtették azt a számlagyárat, mely magyar és szlovák elkövetők közreműködésével hazai cégeknek nagyüzemben állította ki a fiktív számlákat.

Félegyházi sajttolvajok
2015. Május 28. 15:17, csütörtök | Kék hírek

Félegyházi sajttolvajok

Kukába tették és úgy lopták el a tejterméket a kiskunfélegyházi gyanúsítottak. (Video melléklettel.)

Emberölés Cegléden
2015. Április 04. 11:37, szombat | Kék hírek

Emberölés Cegléden

Emberölés bűntett elkövetése megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya D. Imre 59 éves ceglédi lakos ellen.

Akik más tollaival ékeskednek
2015. Március 04. 10:00, szerda | Életmód

Akik más tollaival ékeskednek

A közösségi oldalakon és a világhálós társkeresőkön gyakori, hogy egyesek szépíteni próbálják a valóságot. Ötvenes családapa „érettségizős” képpel pózol, kissé már túlkoros amazon leánykori fotójával villog.

Ne adjunk még esélyt se a bűnözésre!
2015. Február 17. 13:17, kedd | Helyi

Ne adjunk még esélyt se a bűnözésre!

A bűnmegelőzés helyzete településeinken és a tanyákon címmel tartottak konferenciát ma (február 17-én) a Polgármesteri Hivatal dísztermében.

Hajsza a tatabányai fegyveres után
2015. Február 01. 06:16, vasárnap | Kék hírek

Hajsza a tatabányai fegyveres után

Engelsz Krisztián három embert lőtt le Tatabánya határában szombat este.

Kerékpárokat lopott
2015. Január 22. 12:50, csütörtök | Kék hírek

Kerékpárokat lopott

Vádemelést javasol a rendőrség azzal a 37 éves kiskunfélegyházi férfival szemben, aki a megalapozott gyanú szerint egy nap alatt két kerékpárt lopott el.

Az ünnepi forgatagban is vigyázzunk értékeinkre!
2014. December 04. 10:01, csütörtök | Helyi

Az ünnepi forgatagban is vigyázzunk értékeinkre!

Az ünnepek közeledtével fokozott figyelmet érdemes fordítanunk értékeink védelmére. A karácsonyi bevásárlások szinte mágnesként vonzzák a zsebtolvajokat.

11 város, 15 sértett, 4 gyanúsított
2014. November 19. 14:26, szerda | Helyi

11 város, 15 sértett, 4 gyanúsított

Két férfit és két nőt tartóztattak le időskorúak sérelmére elkövetett lopássorozat elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság munkatársai.

Meghívó
2014. November 18. 14:25, kedd | Helyi

Meghívó

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás bűntett felderítésével kapcsolatosan sajtótájékoztatót tart.

Négy bűncselekmény miatt kell felelnie a félegyházi férfinak
2014. November 12. 10:11, szerda | Helyi

Négy bűncselekmény miatt kell felelnie a félegyházi férfinak

Vádemelést javasol a rendőrség azzal a kiskunfélegyházi férfival szemben, aki a gyermeke előtt egy karddal követelte vissza kölcsönadott pénzét, majd megrongált egy autót.