2024. április 29, hétfő - Péter

Szovjetszkoje Igrisztoje
2014. Március 08. 10:00, szombat |

Szovjetszkoje Igrisztoje

Az orosz pezsgő valójában magyar.

Győzelemmel zárta az alapszakaszt az Astra-Bulls
2014. Március 07. 16:47, péntek |

Győzelemmel zárta az alapszakaszt az Astra-Bulls

A női futsal NB-I-es bajnokság alapszakaszából egy elhalasztott mérkőzést rendeztek hétközben. A táblázat utolsó és első helyezettje csapott össze.

Nyesik a fákat a Gárdonyi Géza utcában
2014. Március 07. 11:56, péntek |

Nyesik a fákat a Gárdonyi Géza utcában

Fanyesési munkálatok kezdődtek ma (március 7-én) a Gárdonyi Géza utcában. A szakemberek a házak tetőszerkezetét veszélyeztető, valamit az úttest fölé benyúló ágakat távolítják el.

Kiskunfélegyházán a tehetség felkarolásáért!
2014. Március 06. 16:32, csütörtök |

Kiskunfélegyházán a tehetség felkarolásáért!

A Sorsocskák Alapítvány a tehetséges gyermekek további fejlődését, kiemelkedését is segíti, nemcsak a rászorulóknak nyújt támaszt.

Közel egymillió forint értékű fát termeltek ki
2014. Március 06. 14:37, csütörtök |

Közel egymillió forint értékű fát termeltek ki

Két hét alatt a városi parkerődben mintegy 5 hektárnyi területet tisztítottak meg a kidőlt, elkorhadt fáktól a novemberben indult közfoglalkoztatási program keretében a motorfűrész, fakitermelő szakképzésben résztvevők.

Tüzetesen átvizsgálják a város játszótereit
2014. Március 06. 07:40, csütörtök |

Tüzetesen átvizsgálják a város játszótereit

Megkezdődött a város húsz köztéri játszóterének hatósági ellenőrzése. A szakemberek azt vizsgálják, hogy a létesítmények megfelelnek-e a jogszabály által előírt körülményeknek.

Új helyre költözött a szelektív hulladékgyűjtő sziget
2014. Március 05. 16:06, szerda |

Új helyre költözött a szelektív hulladékgyűjtő sziget

A lakosok kérésére új helyre költözött a Városkert – Csólyosi utca sarkán lévő szelektív hulladékgyűjtő sziget.

256 vesznek részt a közfoglalkoztatási programban
2014. Március 04. 15:39, kedd |

256 vesznek részt a közfoglalkoztatási programban

Kilencvenöten vették fel a munkát március elsejével, a téli átmeneti közfoglalkoztatás keretében az önkormányzatnál. A dolgozók napi nyolc órában tevékenykednek

A bábjáték szerepe a gyermekek személyiségének fejlesztésében
2014. Március 04. 13:43, kedd |

A bábjáték szerepe a gyermekek személyiségének fejlesztésében

A bábjáték személyiségformáló hatásáról hallhattak előadást ma (március 4-én) az érdeklődők a városi könyvtár Betűbölcsijében.

Íjászverseny Kiskunfélegyházán
2014. Március 04. 10:42, kedd |

Íjászverseny Kiskunfélegyházán

Nagyszabású jubileumi terem íjászversenyt szervezett Kiskunfélegyházán a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület a KÉSZ Sportcsarnokban.

Elfogadni és elfogadtatni magunkat
2014. Március 04. 08:21, kedd |

Elfogadni és elfogadtatni magunkat

A Kiskunfélegyházi Mozgáskorlátozottak Egyesületének kiemelt célja ebben az évben az „érzékenyítés”. Ez azt jelenti hogy elfogadni és elfogadtatni magunkat.

Kupakgyűjtés a beteg fiúnak
2014. Március 03. 14:50, hétfő |

Kupakgyűjtés a beteg fiúnak

A városban kihelyezett plakátokon kér segítséget beteg fia gyógyíttatásához egy elkeseredett édesanyja Kiskunfélegyházán. Nem pénzt kér, csak műanyag kupakokat.