2024. április 24, szerda - György

Kitüntették a Kiskunfélegyházi Békeklubot
2014. Március 13. 14:49, csütörtök |

Kitüntették a Kiskunfélegyházi Békeklubot

A két évtizedes békemozgalmi munkája elismeréseként a Magyar Békeszövetség Emlékplakettjét és Oklevelét kapta meg a Kiskunfélegyházi Békeklub a Magyar Békeszövetségtől.

Ebösszeírás
2014. Március 13. 14:28, csütörtök |

Ebösszeírás

Az eb tulajdonosa és tartója az eb-összeíráskor köteles a törvényben előírt adatokat a települési önkormányzat rendelkezésére bocsátani.

Tizenöten szállnak ringbe az országgyűlési képviselőségét
2014. Március 13. 11:35, csütörtök |

Tizenöten szállnak ringbe az országgyűlési képviselőségét

Tizenöten indulnak az országgyűlési képviselőségért április 6-i választásokon a 4. számú választókerületben. A képviselő-jelöltek névsorát március 12-én véglegesítette a helyi választási bizottsága.

Gyűlnek a kupakok a beteg kisfiú segítése érdekében
2014. Március 13. 08:00, csütörtök |

Gyűlnek a kupakok a beteg kisfiú segítése érdekében

A műanyag kupakok szépen gyűlnek Törökék udvarán. A helyi műanyag-feldolgozó kilónként 80 forintért vásárolja meg.

Felújítják a járdát a rendőrség előtt
2014. Március 12. 17:51, szerda |

Felújítják a járdát a rendőrség előtt

Lakossági bejelentés érkezett a polgármesteri hivatalhoz, hogy balesetveszélyessé vált a járda a piac és a rendőrség között a Pázmány utcában. A fák gyökerei feltúrták a betont, a járólapok töredezettek, fellazultak.

Félegyházi arany a hófutó versenyen!
2014. Március 12. 11:39, szerda |

Félegyházi arany a hófutó versenyen!

Az elmúlt hétvégén rendezte meg a Magyar Speciális Olimpia Szövetség a X.Kőszegi Hófutó Országos Bajnokságot.

Vona Gábor Félegyházán
2014. Március 12. 08:24, szerda |

Vona Gábor Félegyházán

Vona Gábor, a Jobbik miniszterelnök-jelöltje volt a vendég március 7-én a párt helyi szervezetének.

SWAPASAP – Bővül az úti célok száma
2014. Március 11. 14:12, kedd |

SWAPASAP – Bővül az úti célok száma

Két testvérváros a franciaországi Bagnols-sur-Cèze, és a belgiumi Eeklo kezdeményezésére csereprogram indult a testvérvárosok között fiatalok, családok és civilek részére.

Erősödik Kiskunfélegyháza kínai kapcsolata
2014. Március 11. 08:14, kedd |

Erősödik Kiskunfélegyháza kínai kapcsolata

Ötfős delegáció járt az elmúlt héten Kapus Krisztián polgármester vezetésével a kínai Gansu tartományban fekvő Baiyin városában.

Információs táblát avattak a Madárbarát kertben
2014. Március 10. 16:27, hétfő |

Információs táblát avattak a Madárbarát kertben

Az országban egyedülálló Madárbarát könyvtár szomszédságában lévő, ugyancsak kuriózumnak számító Madárbarát kertben avattak március 8-án információs táblát

Megérkeztek a nézőtér székei
2014. Március 10. 13:58, hétfő |

Megérkeztek a nézőtér székei

Befejeződött a Petőfi Mozi nézőterének betonozása, a festők már az utolsó simításokat végzik. A klíma is rövidesen készen lesz. A héten „szőnyegezik” a nézőteret, majd kerülnek helyükre a székek.

KHTK győzelem a szomszédvárak rangadóján
2014. Március 09. 15:30, vasárnap |

KHTK győzelem a szomszédvárak rangadóján

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 17. fordulójában találkozott a két csapat. Mérkőzéseik mindig kiélezett küzdelmet hozott, a mai napon is erre lehetett számítani.