2024. április 26, péntek - Ervin

Vigyünk egy kis tüzet a párkapcsolatba
2014. Július 26. 18:00, szombat | Helyi

Vigyünk egy kis tüzet a párkapcsolatba

A nyár tökéletes alkalom arra, hogy újra izzóbbá tegyük a kapcsolatunkat. Csupán néhány izgalmas program kell hozzá!

Nyerj a családodnak egy hétvégi nyaralást!
2014. Június 17. 13:37, kedd | Helyi

Nyerj a családodnak egy hétvégi nyaralást!

Hatékony tűzmegelőzési kommunikáció címmel és témakörben hirdet kétkörös – országos és megyei –, felmenő rendszerű alkotópályázatot a 10-18 év közötti fiatalok számára az Országos Tűzmegelőzési Bizottság.

Gabonatábla égett Bugacon
2014. Június 13. 10:26, péntek | Helyi

Gabonatábla égett Bugacon

Az elmúlt 24 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába három tűzesettel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Huszonkétszer lobbant fel a hétvégén a „piros virág”
2014. Június 10. 15:08, kedd | Helyi

Huszonkétszer lobbant fel a hétvégén a „piros virág”

Az elmúlt hétvégén a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába 22 tűzesettel és hét műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Televízió okozott tüzet az Attila utcában
2014. Május 12. 05:35, hétfő | Helyi

Televízió okozott tüzet az Attila utcában

Kiégett egy tévékészülék május 11-én (vasárnap) Kiskunfélegyházán, az Attila utcában. A tűz átterjedt a készülék alatti szekrényre, valamint a födémre is.

Jakabszálláson oltottak a félegyházi tűzoltók
2014. Április 02. 11:59, szerda | Helyi

Jakabszálláson oltottak a félegyházi tűzoltók

Az elmúlt 24 órában 16 jelzés érkezett a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába. Ebből 12 tűzeset, 3 műszaki mentés és 1 téves jelzés volt.

Tűz a Batthyány iskolában
2014. Március 28. 10:52, péntek | Helyi

Tűz a Batthyány iskolában

Gyakorlatot tartottak ma (március 28-án) a Batthyány iskolában a kiskunfélegyházi tűzoltók. A feltételezett tűz az intézmény emeleti tantermében ütött ki.

Fóliasátor égett Petőfiszálláson
2014. Január 04. 12:11, szombat | Helyi

Fóliasátor égett Petőfiszálláson

Tűzesethez riasztották a kiskunfélegyházi és a kecskeméti hivatásos tűzoltókat, valamint a katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot december 2-án.

Libahodály lángolt Kiskunfélegyháza külterületén
2013. November 30. 14:29, szombat | Helyi

Libahodály lángolt Kiskunfélegyháza külterületén

Négyszáz négyzetméteres libahodály tetőszerkezete égett Kiskunfélegyháza külterületén, november 29-én késő délután

120 éves a kiskunfélegyházi tűzoltóság
2013. Október 29. 14:12, kedd | Helyi

120 éves a kiskunfélegyházi tűzoltóság

Fennállásának 120. évfordulóját ünnepli idén a kiskunfélegyházi tűzoltóság.

Fontos az elővigyázatosság a gyertyagyújtásnál
2013. Október 28. 17:38, hétfő | Helyi

Fontos az elővigyázatosság a gyertyagyújtásnál

Mindenszentek közeledtével sokan gyertyákkal és mécsesekkel emlékeznek elhunyt hozzátartozóikra. A felelőtlen gyertyagyújtás azonban a temetőkben és a lakásokban is komoly tűzesetekhez vezethet.

Mihály napi Pásztorvásárnap
2013. Szeptember 27. 16:27, péntek | Helyi

Mihály napi Pásztorvásárnap

Az ország ezerháromszáz településén, közöttük Kiskunfélegyházán is hagyományőrző és kulturális fesztivált tartanak Szent Mihály-napja alkalmából