2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Otthonukban árulta a kábítószert a kiskunmajsai pár
2016. Július 23. 09:47, szombat | Helyi

Otthonukban árulta a kábítószert a kiskunmajsai pár

A kiskunmajsai pár ingatlanjában megtartott házkutatás során 12 darab kábítószergyanús anyagot tartalmazó csomagot találtak és foglaltak le a rendőrök. (A cikk videomelléklettel ellátott.)

Fiatalok a musicalek varázsában
2016. Március 22. 14:17, kedd | Helyi

Fiatalok a musicalek varázsában

Több, mint 25 énekessel, 30 táncossal, 30 új dallal lépnek színpadra április 23-án és május 21-én Kiskunmajsa tehetségei a Konecsni György Kulturális Központban.

Éjjeli ámokfutás Kiskunmajsán
2015. Október 04. 15:52, vasárnap | Kék hírek

Éjjeli ámokfutás Kiskunmajsán

A megalapozott gyanú szerint a férfi szabálytalan közlekedésével több kilométeren keresztül balesetveszélyes helyzetet előidézve fékezésre kényszerítette a mögötte haladó autó vezetőjét.

Litvániai testvértelepülése lett Kiskunmajsának
2015. Szeptember 06. 11:00, vasárnap | Helyi

Litvániai testvértelepülése lett Kiskunmajsának

Testvérvárosi szerződést kötött a litvániai Ukmergé városával Kiskunmajsa. A partnerségi megállapodást a pénteken tartott ünnepi önkormányzati ülésen írták alá a Bács-Kiskun megyei városban.

Győzelemmel rajtolt a KHTK a szezonnyitón
2015. Augusztus 16. 22:39, vasárnap | Helyi sport

Győzelemmel rajtolt a KHTK a szezonnyitón

A megyei I. osztály címvédője az előző szezonban a 11. helyen záró Kiskunmajsa együttesét fogadta az első fordulóban. Kiskunfélegyházi Honvéd TK – Kiskunmajsa FC 3 – 2 (2-2)

Magabiztos győzelem Kiskunmajsán
2015. Május 05. 08:34, kedd | Helyi sport

Magabiztos győzelem Kiskunmajsán

Csapatunk vasárnap délután Kiskunmajsára látogatott, ahol egy évvel ezelőtt 4-2-re kikapott.

Halálos baleset az 5402-es úton
2014. November 18. 20:02, kedd | Kék hírek

Halálos baleset az 5402-es úton

Kiskunhalas és Kiskunmajsa közötti útszakaszon történt balesetnél az életét vesztette egy motoros.

Kiskunfélegyházi HTK – Kiskunmajsa FC 4 – 0 (1-0)
2014. Október 20. 15:51, hétfő | Helyi sport

Kiskunfélegyházi HTK – Kiskunmajsa FC 4 – 0 (1-0)

Jó előjellel érkezett a vendégcsapat a hétvégi összecsapásra, hiszen az előző fordulóban legyőzték hazai pályán a HÍD SC csapatát.

Busz és kamion ütközött Félegyháza és Majsa között
2014. Október 14. 10:50, kedd | Helyi

Busz és kamion ütközött Félegyháza és Majsa között

Félpályás útlezárás van az 5403-as úton baleset miatt.

Üres kirakatban meztelenül mutogatta magát
2014. Szeptember 15. 12:33, hétfő | Kék hírek

Üres kirakatban meztelenül mutogatta magát

Kiskunmajsán, a Fő utcán lévő egyik üres kirakatban egy férfi meztelenül mutogatta magát az arra sétálóknak.

Nemzetközi Kempingtalálkozó Kiskunmajsán
2014. Június 07. 06:41, szombat | Belföld

Nemzetközi Kempingtalálkozó Kiskunmajsán

Az 53. Európa Rally Nemzetközi Kempingtalálkozó résztvevői június 5-9. között a kiskunmajsai gyógy-, élményfürdőnél lévő kempingben táboroznak és Bács-Kiskun megye nevezetességeivel ismerkednek meg.

Kiskunmajsa csatlakozott a „Bringázza munkába” akcióhoz
2014. Május 12. 09:09, hétfő | Sport

Kiskunmajsa csatlakozott a „Bringázza munkába” akcióhoz

Igaz, kissé szokatlan módon „Bringázz a templomba!” felhívásnak eleget téve kapcsolódott Kiskunmajsa a Magyar Kerékpárosklub és a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium egészségesebb életmódra nevelő akciójához, de mégis sikeresen teljes