2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Halálos vonatgázolás Üllő és Monor között
2015. Január 11. 06:04, vasárnap | Kék hírek

Halálos vonatgázolás Üllő és Monor között

Halálra gázolt egy férfit Üllő és Monor között a Budapestre tartó Várda InterCity.

Oltottak és mentettek
2014. December 31. 14:33, szerda | Helyi

Oltottak és mentettek

Az elmúlt 24 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába 4 tűzesettel és 1 műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Baleset Félegyháza és Kistelek között
2014. December 28. 16:30, vasárnap | Helyi

Baleset Félegyháza és Kistelek között

Felborult egy személyautó vasárnap délután az 5-ös számú főút Bács-Kiskun megyei szakaszán, Kiskunfélegyháza és Kistelek között félúton.

Egy ember életét vesztette a háztűzben Jászszentlászlón
2014. December 17. 10:48, szerda | Kék hírek

Egy ember életét vesztette a háztűzben Jászszentlászlón

Információink szerint a kiskunfélegyházi tűzoltók szerda reggel Jászszentlászlóra, a Rákóczi utcába riasztották háztűz esetéhez.

Kazán füstölt vasárnap a Szent Imre herceg utcában
2014. December 15. 11:23, hétfő | Helyi

Kazán füstölt vasárnap a Szent Imre herceg utcában

Az elmúlt 72 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába két tűzesettel és négy műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Kiégett egy hobbi ház Selymesben
2014. December 09. 08:35, kedd | Helyi

Kiégett egy hobbi ház Selymesben

Az elmúlt 24 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába egy tűzesettel és négy műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

A felaprózott tűzifa kapott lángra Petőfiszálláson
2014. December 05. 15:13, péntek | Helyi

A felaprózott tűzifa kapott lángra Petőfiszálláson

Az elmúlt 24 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába három tűzesettel és egy műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Gázvezetéket szakított el a munkagép
2014. November 20. 12:12, csütörtök | Helyi

Gázvezetéket szakított el a munkagép

Az elmúlt 24 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába 1 tűzesettel és 5 műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Az erkélyén keresztül jutottak be a lakásba a tűzoltók
2014. November 14. 12:12, péntek | Kék hírek

Az erkélyén keresztül jutottak be a lakásba a tűzoltók

Csütörtökön késő este lakásba történő behatoláshoz kérte a rendőrség a kecskeméti hivatásos tűzoltók segítségét Kecskemét, Nyíri úton.

Ismétlés a tudás „Anyja” – gyakorlás a téli helyzetekre
2014. November 14. 08:42, péntek | Helyi

Ismétlés a tudás „Anyja” – gyakorlás a téli helyzetekre

A Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság teljes létszámú Operatív Törzse (27 fő) a téli rendkívüli időjárásra való felkészülés keretében újabb törzsvezetési gyakorlatot tartott.

Bács-Kiskun megyei katasztrófavédelem hírei
2014. November 10. 15:00, hétfő | Helyi

Bács-Kiskun megyei katasztrófavédelem hírei

Az elmúlt 72 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába 2 tűzesettel és 5 műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Tehergépjármű felborult fel a Tegez utcában
2014. November 03. 12:23, hétfő | Helyi

Tehergépjármű felborult fel a Tegez utcában

Az elmúlt 72 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába öt tűzesettel és öt műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.