2024. április 26, péntek - Ervin

Nem tudta folytatni jó sorozatát a KHTK
2013. November 11. 09:49, hétfő | Sport

Nem tudta folytatni jó sorozatát a KHTK

A megyei I. osztályú bajnokság 13. fordulójában rangadót játszott a KHTK régi riválisával, a Hetényegyházi Melrose SC csapatával.

Folytatódik a bajnokság!
2013. November 07. 11:26, csütörtök | Helyi sport

Folytatódik a bajnokság!

A 13. fordulóval folytatódik a bajnokság a megye egyben. Vasárnap kora délután négy mérkőzést rendeznek a csoportban.

Értékes győzelmet aratott a KHTK
2013. November 04. 09:39, hétfő | Helyi sport

Értékes győzelmet aratott a KHTK

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 12. fordulójában a Kecskeméti LC vendége volt a KHTK csapata.

Rangadót nyert a KHTK
2013. Október 28. 10:06, hétfő | Helyi sport

Rangadót nyert a KHTK

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 11. fordulójában a dobogósok összecsapását rendezték Kiskunfélegyházán. A két csapat az előző szezonban is fordulatos gólgazdag mérkőzéseket játszott.

Gólparádét rendezett az Astra-Bulls!
2013. Október 27. 20:30, vasárnap | Helyi sport

Gólparádét rendezett az Astra-Bulls!

A női futsal NB-I. 8. fordulójában az eddig szerényen szereplő ELTE-BEAC csapatát fogadta a listavezető a KÉSZ Arénában.

Dobogósok csatája a hétvégén
2013. Október 25. 11:53, péntek | Helyi sport

Dobogósok csatája a hétvégén

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 11. fordulójában a tabella második helyén álló Tompa SE csapata érkezik a harmadik helyen álló KHTK együtteséhez.

Meglépett az Astra-Bulls üldözőitől
2013. Október 22. 08:25, kedd | Helyi sport

Meglépett az Astra-Bulls üldözőitől

A női futsal NB-I. hetedik fordulójának záró mérkőzéseként az Univerzum otthonában, Csömörön lépett pályára a listavezető.

Sima KHTK siker Tiszakécskén
2013. Október 21. 11:31, hétfő | Helyi sport

Sima KHTK siker Tiszakécskén

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 10. fordulójában az eddig még nyeretlen Tiszakécske VSE vendége volt a KHTK csapata.

Nehéz mérkőzésen nyert az Astra-Bulls
2013. Október 14. 16:02, hétfő | Helyi sport

Nehéz mérkőzésen nyert az Astra-Bulls

A női futsal NB-I. hatodik fordulójában a táblázat negyedik helyén álló Busapesti Műszaki Egyetem-Docler Akadémia csapatát fogadta a listavezető Astra-Bulls.

Magabiztos félegyházi győzelem a Harta SE ellen
2013. Október 13. 13:16, vasárnap | Helyi sport

Magabiztos félegyházi győzelem a Harta SE ellen

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság kilencedik fordulójában Hartára utazott a KHTK együttese.

Hartán játszik a KHTK
2013. Október 11. 17:00, péntek | Helyi

Hartán játszik a KHTK

A mérkőzés időpontját nem kell elhalasztani, sikerült megváltoztatni a helyszínt.

Magabiztos Astra-Bulls siker a KÉSZ Arénában
2013. Október 07. 15:06, hétfő | Helyi sport

Magabiztos Astra-Bulls siker a KÉSZ Arénában

A női futsal NB-I. ötödik fordulójában a listavezető a Szombathelyi Egyetemi SE csapatát fogadta