2024. április 24, szerda - György

Forrás: - Varga Ferenc -

Folytatódik a bajnokság!

A 13. fordulóval folytatódik a bajnokság a megye egyben. Vasárnap kora
délután négy mérkőzést rendeznek a csoportban.

A 13. fordulóval folytatódik a bajnokság a megye egyben.

Vasárnap kora délután négy mérkőzést rendeznek a csoportban. Igazi rangadóra kerül sor a tavalyi Megyei I. osztályú bajnokhoz az őket öt pontos hátrányból követő Hetényegyháza Melrose SC látogat. Az U-19-es csapatok találkozója 11:30-kor kezdődik A Megyei III. osztály Keleti csoportjának őszi bajnoka a KHTK II. pedig Bócsán vendégszerepel 2013.11.09-én szombaton 13:30 órakor.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.