2024. április 25, csütörtök - Márk

Felújítják a Csólyosi utat
2013. December 03. 11:42, kedd | Helyi

Felújítják a Csólyosi utat

Még az idén elkészülhet a Csólyosi út alapjának javítása. A munkálatok költségét az önkormányzat és a Hugary Meat Kft. fizeti ki

Energetikai felújítás, saját hőközpont
2013. November 27. 17:27, szerda | Helyi

Energetikai felújítás, saját hőközpont

Befejeződött az Asztalos J. u. 10-12. szám alatti társasház rekonstrukciója. A harminclakásos épület energetikai felújítása közel 60 millió forintba került.

Több mint 100 milliót költenek a téglaházak felújítására
2013. November 22. 17:03, péntek | Helyi

Több mint 100 milliót költenek a téglaházak felújítására

43.200.000 forint állami támogatást nyert a Móra tér 5-6-7. alatti társasház a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium téglaházak energetikai felújítására kiírt pályázatán.

Közel félmilliárd forinthoz jutott a három kistérség
2013. November 20. 09:24, szerda | Helyi önkormányzati

Közel félmilliárd forinthoz jutott a három kistérség

Négyszázötven millió forintot nyert az Új Magyarország Vidékfejlesztési Program keretében a kiskunfélegyházi, a kiskunmajsai és a kiskunhalasi kistérség nyolcvankilenc pályázója.

Tegyük szebbé Félegyházát!
2013. November 15. 13:25, péntek | Helyi

Tegyük szebbé Félegyházát!

„Megszépül a városom” címmel hirdetett országos programot hét építőipari cég. A kezdeményezés célja, hogy online voksolással újíthassák fel egy budapesti kerület és egy vidéki város közterületét.

Újra indulhat a városi mozi?
2013. November 14. 12:04, csütörtök | Helyi

Újra indulhat a városi mozi?

Városi, közösségi filmszínház kialakítására nyújtott be ajánlatot a Pannon 2001 Mozgókép Kft. az önkormányzathoz.

Felújítják a bugaci és a sárpentelei cserkésztábort
2013. November 07. 17:41, csütörtök | Helyi

Felújítják a bugaci és a sárpentelei cserkésztábort

Megállapodást kötött a Kiskunok Vidékért Egyesület, a Magyar Cserkészszövetség és Bugac Nagyközség Önkormányzata, hogy pályázatot nyújtsanak be a LEADER térségek közötti együttműködés keretében.

Épületenergetikai fejlesztés pályázati forrásból
2013. November 03. 17:00, vasárnap | Helyi

Épületenergetikai fejlesztés pályázati forrásból

Két intézmény – a Napközi Otthonos Óvoda Kossuthvárosi Óvodája, a KAPOCS Alpári úti Hajléktalan Szálló – épületenergetikai fejlesztésére, a közvilágítás átalakítására, korszerűsítésre igényel támogatást az önkormányzat

Korondi mesterek teszik rendbe a székelykaput
2013. Október 16. 18:09, szerda | Helyi

Korondi mesterek teszik rendbe a székelykaput

Hétfőn kezdődött meg a Kálvária bejáratánál álló székelykapu felújítása. A munkát korondi mesterek végzik el a Városfenntartó és Szolgáltató Költségvetési Szervezet munkatársainak segítségével.

Közel 36 milliót költöttek a Dózsa György Utcai Óvodára
2013. Október 06. 15:58, vasárnap | Helyi

Közel 36 milliót költöttek a Dózsa György Utcai Óvodára

Elkészült a Dózsa György Utcai Óvoda energetikai felújítása, amely mintegy 36 millió forintba került.

Felújítják a székely kaput?
2013. Augusztus 06. 09:20, kedd | Helyi

Felújítják a székely kaput?

Korond közössége, barátságát bizonyítva, maradandó ajándékkal kedveskedett tizenkét esztendővel ezelőtt városunknak. A míves székely kaput, amelyet Sófalvi András és fia faragott, a Kálvária bejáratánál állították fel

Tízmilliót költöttek a Petőfi szoborra
2013. Július 30. 13:13, kedd | Helyi

Tízmilliót költöttek a Petőfi szoborra