2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Függőség nélkül lehet élni, de nem érdemes
2014. Október 02. 16:34, csütörtök | Helyi

Függőség nélkül lehet élni, de nem érdemes

Dr. Zacher Gábor toxikológus az Egészségnap keretein belül ma (október 2-án) városunkba látogatott. Nagy érdeklődésről tett tanúbizonyságot a „Miért?” című előadása, melyet a városháza dísztermében tartott.

Bűnmegelőzés nyugdíjasoknak
2014. Május 20. 09:42, kedd | Helyi

Bűnmegelőzés nyugdíjasoknak

Immár második alkalommal rendezte meg - és ezzel továbbfolytatta a 2013 novemberében elindított - idős bűnmegelőzési kortárs-segítők képzését.

Uniós forrás nélkül nincs gazdasági fejlődés
2014. Május 19. 16:34, hétfő | Helyi

Uniós forrás nélkül nincs gazdasági fejlődés

Nem kilépni akarunk az Európai Unióból, hanem be akarjuk vinni oda az egész magyar nemzetet!

Vona Gábor Félegyházán
2014. Március 12. 08:24, szerda | Helyi

Vona Gábor Félegyházán

Vona Gábor, a Jobbik miniszterelnök-jelöltje volt a vendég március 7-én a párt helyi szervezetének.

Bács-Kiskun megyei évértékelő
2014. Február 18. 16:19, kedd | Helyi

Bács-Kiskun megyei évértékelő

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője Dávid Károly r. dandártábornok a megye elmúlt évének rendőri tevékenységét értékelte Dr. Halmosi Zsolt r. vezérőrnagy országos rendőrfőkapitány-helyettes jelenlétében.

XVI. Mórás bál
2014. Január 29. 09:33, szerda | Helyi

XVI. Mórás bál

Kiskunfélegyháza újkori „báltörténetének” legrégibb hagyománya a Móra Ferenc Gimnázium jótékonysági rendezvénye ezúttal a 16. alkalommal került megrendezésre a Művelődési Központban.

Szalagavató a Szent Benedekben
2014. Január 28. 14:13, kedd | Helyi

Szalagavató a Szent Benedekben

Az ember életében olykor már a megszokott időben és módon érkeznek el kiemelkedő események, amelyek életének jelentős, felejthetetlen állomásai.

Fórum a munkáltatóknak
2014. Január 21. 11:30, kedd | Helyi

Fórum a munkáltatóknak

Munkahelyteremtés 2014” címmel tartott munkáltatói fórumot január 20-án a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltsége a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Éneklő Félegyháza az Újtemplomban
2014. Január 07. 08:53, kedd | Helyi

Éneklő Félegyháza az Újtemplomban

Idén is megrendezte hagyományos vízkereszti kórusfesztiválját a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete.

„Szeretetillatot” hozott Rákász Gergely Kiskunfélegyházára
2014. Január 02. 14:44, csütörtök | Helyi

„Szeretetillatot” hozott Rákász Gergely Kiskunfélegyházára

Rákász Gergely orgonaművész adventi hangversenyének adott otthont december 29-én a kiskunfélegyházi művelődési központ.

Karácsonyi csoda a Bankfaluban
2013. December 23. 17:47, hétfő | Helyi

Karácsonyi csoda a Bankfaluban

Ajándékbörzét és karácsonyi gálaműsort tartottak a hétvégén a Bankfaluban.

Budapesten arattak sikert a félegyházi fúvósok
2013. December 20. 11:31, péntek | Helyi

Budapesten arattak sikert a félegyházi fúvósok

Budapesten, a MOM Kulturális Központban koncertezett december 16-án a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar és a Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar.