2024. április 26, péntek - Ervin

Nem tévesztettek célt Földváron sem a Koppányok
2014. Július 28. 06:26, hétfő |

Nem tévesztettek célt Földváron sem a Koppányok

Tiszaföldváron álltak július 27-én (vasárnap) csatasorba a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület versenyzői.

Minden szervünknek van saját növénye
2014. Július 27. 18:00, vasárnap |

Minden szervünknek van saját növénye

A természet érdekessége, hogy minden szervünk hasonlít valamilyen zöldségre, gyümölcsre, ami ráadásul gyógyítja is adott testrészünket.

Tiszaalpár is emlékezik az I. világháború hőseire
2014. Július 27. 17:02, vasárnap |

Tiszaalpár is emlékezik az I. világháború hőseire

Július 27-én vasárnap, a 100. évforduló előtt egy nappal világszerte egy időben, magyar idő szerint 9.30-kor játszották el neves trombitások a híres katonai takarodót, az Il Silenziót.

Szirup állagú édesítők
2014. Július 27. 13:00, vasárnap |

Szirup állagú édesítők

Juharszirup, méz, agave és a többiek!

Egy tábor, amit nem felejtünk el
2014. Július 27. 11:50, vasárnap |

Egy tábor, amit nem felejtünk el

A Nagycsaládosok Országos Egyesülete Kiskunfélegyházi Szervezete sikeresen pályázott az Erzsébet Táborra.

Csomagoljon okosan
2014. Július 27. 08:00, vasárnap |

Csomagoljon okosan

A gyakorlott utazók képesek akár két hétre való cuccot egyetlen sporttáskába belegyömöszölni. Habár ez keveseknek sikerül, egy hétre, tíz napra nem kell egy bőröndnél több.

Felkészülési mérkőzésen nyertek a vendégek
2014. Július 27. 05:02, vasárnap |

Felkészülési mérkőzésen nyertek a vendégek

A KHTK csapata szombat délelőtt a Csongrád megyei I. osztályban játszó Mórahalom együttesét fogadta felkészülési mérkőzésen. A vendégek az előző szezonban az előkelő harmadik helyet szerezték meg.

Vigyünk egy kis tüzet a párkapcsolatba
2014. Július 26. 18:00, szombat |

Vigyünk egy kis tüzet a párkapcsolatba

A nyár tökéletes alkalom arra, hogy újra izzóbbá tegyük a kapcsolatunkat. Csupán néhány izgalmas program kell hozzá!

Még nem késő elindulni a III. Tősfesztiválra
2014. Július 26. 15:43, szombat |

Még nem késő elindulni a III. Tősfesztiválra

A hangulatra és a jó időre ezúttal sem lehetett panasz a III. Tősfeszt július 25-ei első napján.

Kellemes hangulatú, dinamikusan fejlődő település Kiskunfélegyháza
2014. Július 26. 12:58, szombat |

Kellemes hangulatú, dinamikusan fejlődő település Kiskunfélegyháza

Fórum keretében mutatkozott be ma július 25-én Baiyin a kiskunfélegyházi városházán.

Pakolj okosan a hűtődbe
2014. Július 26. 12:00, szombat |

Pakolj okosan a hűtődbe

A kánikula nemcsak az embert teszi próbára, mert hűtőszekrény legyen a talpán, amelyik képes a forró konyhákban – legalább az élelmiszerek számára – kellemes és biztonságos hűvöset teremteni.

Nyaraljunk biztonságban!
2014. Július 26. 08:32, szombat |

Nyaraljunk biztonságban!

Miért érdemes utasbiztosítást kötni? Mert rémálommá is válhat a felhőtlen kikapcsolódás…