2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Kellemes hangulatú, dinamikusan fejlődő település Kiskunfélegyháza
2014. Július 26. 12:58, szombat |

Kellemes hangulatú, dinamikusan fejlődő település Kiskunfélegyháza

Fórum keretében mutatkozott be ma július 25-én Baiyin a kiskunfélegyházi városházán.

Pakolj okosan a hűtődbe
2014. Július 26. 12:00, szombat |

Pakolj okosan a hűtődbe

A kánikula nemcsak az embert teszi próbára, mert hűtőszekrény legyen a talpán, amelyik képes a forró konyhákban – legalább az élelmiszerek számára – kellemes és biztonságos hűvöset teremteni.

Nyaraljunk biztonságban!
2014. Július 26. 08:32, szombat |

Nyaraljunk biztonságban!

Miért érdemes utasbiztosítást kötni? Mert rémálommá is válhat a felhőtlen kikapcsolódás…

Piaci árak
2014. Július 25. 12:34, péntek |

Piaci árak

Árak a Béke téri piacon

Felkészülési mérkőzést játszik a KHTK
2014. Július 25. 11:19, péntek |

Felkészülési mérkőzést játszik a KHTK

A hétvégén felkészülési mérkőzést játszanak a Mórahalom csapatával

Elhunyt Huszka Jenő, a Közgazdasági Szakközépiskola nyugalmazott tanára, igazgatója
2014. Július 25. 10:02, péntek |

Július 14-én életének 72. évében elhunyt Huszka Jenő, a Közgazdasági Szakközépiskola nyugalmazott tanára, igazgatója.

Városunk nagyüzemeivel ismerkednek a kínaiak
2014. Július 24. 13:49, csütörtök |

Városunk nagyüzemeivel ismerkednek a kínaiak

Hat fős delegáció érkezett július 23-án városunkba a kínai Gansu tartományban fekvő Baiyin városából Gao Ying alpolgármester vezetésével.

Napraforgó szakmai nap Félegyházán
2014. Július 24. 08:37, csütörtök |

Napraforgó szakmai nap Félegyházán

A beszállítók számára tartott ma (július 23-án) „Napraforgó szakmai napot” az NT Élelmiszertermelő és Kereskedelmi Kft. Kiskunfélegyházán. A rendezvényen bemutatkozott a cég új vezetése és a cseh AGROFERT csoport.

Cserkészek lovagpáncélban Cserépváralján
2014. Július 24. 08:32, csütörtök |

Cserkészek lovagpáncélban Cserépváralján

„Az Úr 1371. évének 7. hónapjának 11. napján öt vidéki család döntött úgy, hogy nyakába veszik az országot és megüljék I. (Nagy) Lajos királyunk lányának, Máriának lakodalmát.

TISPOL akcióban a rendőrség
2014. Július 23. 16:00, szerda |

TISPOL akcióban a rendőrség

A rendőrség július 22. és július 24. között – az Európai Unió számos tagállamához hasonlóan – ezúttal a nehéz tehergépjárműveket és autóbuszokat ellenőrzi fokozottan.

Kerékpár-regisztrációt tartottak a Móravárosban
2014. Július 23. 09:51, szerda |

Kerékpár-regisztrációt tartottak a Móravárosban

Egymás után érkeztek a biciklisek július 22-én a Nefelejcs utcai orvosi rendelő előtti térre.

Tudásukról adtak számot az új építőipari segédek
2014. Július 22. 13:51, kedd |

Tudásukról adtak számot az új építőipari segédek

Tizennégyen tettek ma (július 22-én) vizsgát a Komplex telep-program keretében. Az építőipari segédek képzését a Türr István Képző és Kutató Intézet szakemberei bonyolították le.