2024. április 28, vasárnap - Valéria

A Közgé karácsonya
2019. December 17. 12:15, kedd | Helyi

A Közgé karácsonya

A karácsony az elmúlt esztendővel való számvetés, az összetartozás és a szeretet ünnepe. A mi családunk a Közgé.

A kutyánk utálja, ha ölelgetjük
2016. Április 29. 09:00, péntek | Helyi

A kutyánk utálja, ha ölelgetjük

A kutyaszerető emberek számára komoly kihívás úgy elmenni egy kutya mellett, hogy ne simagassa, vagy időnként ne ölelgesse meg. De ez az érzés nem kölcsönös.

Ma a Boldogság Nemzetközi Napja van!
2016. Március 20. 06:32, vasárnap | Helyi

Ma a Boldogság Nemzetközi Napja van!

Városunk a Jobb Veled a Világ Alapítvány helyi boldogság klubjának köszönhetően méltóképpen ünnepli meg e jeles eseményt.

A reménnyel ajándékozta meg közönségét
2016. Március 14. 07:36, hétfő | Helyi

A reménnyel ajándékozta meg közönségét

Március 12-én (szombaton) Kiskunfélegyházára látogatott a közismert előadó Bagdi Bella, hogy megzenésített pozitív megerősítéseken keresztül életjobbító útmutatásokat adjon a népes számban megjelent közönségének.

A kutyák is úgy éreznek mint mi?
2016. Február 11. 12:48, csütörtök | Helyi

A kutyák is úgy éreznek mint mi?

Vajon a kutyáknak vannak érzelmei? Amikor azt gondoljuk, hogy ők szomorúan vagy vidáman érzik magukat, akkor az valóban úgy van, vagy csak kivetítjük rájuk az emberi érzéseket?

Akiknek a legtöbbet jelenti a szeretet ünnepe
2015. December 24. 08:00, csütörtök | Helyi

Akiknek a legtöbbet jelenti a szeretet ünnepe

Egy kicsit mások Ők és épp ezért van szükségük jobban a törődésre és a szeretetre... December 23-án a reggeli órákban tartotta Karácsonyi Ünnepségét a Fogyatékosok Nappali Intézete.

Élő szeretetláncot alkottak
2015. November 23. 09:23, hétfő | Helyi

Élő szeretetláncot alkottak

A Jobb Veled a Világ Alapítvány november 22-én vasárnap a Petőfi téren egy nagy közösséggé kovácsolta a szeretetlánc szemeihez csatlakozó, vállalkozó kedvű kiskunfélegyházi lakosokat.

6 tipp, hogy szeressen a főnökünk
2015. Május 30. 17:00, szombat | Bulvár

6 tipp, hogy szeressen a főnökünk

Előfordulhat, hogy valamiért nem vagyunk a felettesünk kedvencei, vagy egyszerűen nem figyel fel ránk. Ezekkel a tippekkel elérhetjük, hogy elismerjen minket, és hatékony legyen a kapcsolatunk.

Leginkább azok segítenek, akik szintén nem élnek nagy lábon
2015. Március 05. 10:00, csütörtök | Helyi

Leginkább azok segítenek, akik szintén nem élnek nagy lábon

Adhat is, kaphat is. - Egy internetes oldalon bárki felajánlhatja fölösleges, megunt holmiját cserébe vagy akár ingyen. Aggódnia nem kell: itt minden elkel.

Beszéled a szeretet-nyelvét?
2014. November 10. 13:47, hétfő | Életmód

Beszéled a szeretet-nyelvét?

Annyi módon kifejezhetjük másik iránti szerelmünket, szeretetünket ahogyan csak szeretnénk. De vajon megfelelő módját választjuk? Most ez is kiderül!

Karácsonyi csoda a Bankfaluban
2013. December 23. 17:47, hétfő | Helyi

Karácsonyi csoda a Bankfaluban

Ajándékbörzét és karácsonyi gálaműsort tartottak a hétvégén a Bankfaluban.

Egy macska vezeti a megvakult kutyát
2013. Szeptember 12. 10:17, csütörtök | Külföld

Egy macska vezeti a megvakult kutyát

A szeretet és a segítségnyújtás hihetetlen példája ez a walesi kutya-macska páros