2024. május 8, szerda - Mihály

2015. December 24. 08:00, csütörtök | Helyi
Forrás: Adrienn

Akiknek a legtöbbet jelenti a szeretet ünnepe

Egy kicsit mások Ők és épp ezért van szükségük jobban a törődésre és a szeretetre...
December 23-án a reggeli órákban tartotta Karácsonyi Ünnepségét a Fogyatékosok Nappali Intézete.

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény Fogyatékosok Nappali Intézetének tagjai megható karácsonyi előadással lepték meg közönségüket, akiknek soraiban az Intézmény vezetője Gálig Erzsébet, Csányi József, városunk polgármestere, dr. Sípos Krisztina, a Járási Hivatal vezetője díszvendégként volt jelen.

A karácsonyfa történetét feldolgozó darab előadásával mosolyt csaltak a közönség arcára az intézet tagjai. Verssel és énekkel tarkított műsoruk zárásaként pedig a karácsony jelentőségére és a szeretet fontosságára hívták fel a figyelmet.

Gálig Erzsébet, az intézmény vezetője az előadás után könnyekig meghatódva mondott köszönetet mindazoknak, akik boldogabbá varázsolták az intézet lakóinak karácsonyát segítségükkel. Külön köszönetet mondott a Magyar Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezetének, a Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi Szervezetének, a Sorsocskák Alapítvány képviseletében dr. Ónodi Izabella elnöknek, TESCO Áruház képviselőinek, Kelet-Európai Misszió Alapítvány helyi munkatársainak, városunk önkormányzatának pedig az élelmiszer- és ruha adományért.