2024. április 29, hétfő - Péter

Rajzpályázat – erdei fülesbagoly
2020. Január 21. 11:30, kedd | Helyi

Rajzpályázat – erdei fülesbagoly

Rajzpályázatot hirdet Erdei fülesbagoly címmel óvodás, alsó tagozatos, felső tagozatos, középiskolás és felnőtt kategóriákban a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

Díjazták a tehetséges meseírókat és meseillusztráció készítőket
2020. Január 21. 10:28, kedd | Helyi

Díjazták a tehetséges meseírókat és meseillusztráció készítőket

A kiskunfélegyházi Aranyalma Népmesepont (Szakmaközi Művelődési Ház) Meseíró-Meseillusztráció pályázatot hirdetett.

Megvannak a szilveszteri futásra készült győztes rajzok
2019. December 16. 19:35, hétfő | Helyi

Megvannak a szilveszteri futásra készült győztes rajzok

A Jogging Plus Sportegyesület és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata rajzpályázatot hirdetett óvodásoknak: Kirándulás a természetben, Szeretem az állatokat, Én és a kamion témákban.

Jótékonysági futás az óvodásokért
2019. December 13. 19:25, péntek | Helyi sport

Jótékonysági futás az óvodásokért

Huszonnyolcadik alkalommal rendezi meg a Jogging Plus Sportegyesület a hagyományos szilveszteri futóversenyét Kiskunfélegyházán december 31-én, mely az idei évben is jótékonysági.

Rajzpályázatot hirdet az Egészségfejlesztési Iroda
2019. Június 04. 14:50, kedd | Helyi

Rajzpályázatot hirdet az Egészségfejlesztési Iroda

Hogyan legyünk egészségesek? címmel rajzpályázatot hirdet a kiskunfélegyházi Egészségfejlesztési Iroda.

A légszennyezésről hirdetett rajzpályázatot a Nemzeti Népegészségügyi Központ
2019. Április 28. 18:02, vasárnap | Belföld

A légszennyezésről hirdetett rajzpályázatot a Nemzeti Népegészségügyi Központ

A légszennyezésről hirdetett rajzpályázatot a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK).

Újbóli első helyezés a rajzpályázaton
2018. November 05. 11:01, hétfő | Helyi

Újbóli első helyezés a rajzpályázaton

A „Nálatok laknak-e állatok?” című vándorkiállítás záróünnepsége 2018. október 13-án került megrendezésre a pestszentlőrinci Kondor Béla Közösségi Házban.

Színjátszó és rajzpályázat a 20. Kiskunfélegyházi Libafesztivál alkalmából
2018. Március 09. 18:20, péntek | Helyi

Színjátszó és rajzpályázat a 20. Kiskunfélegyházi Libafesztivál alkalmából

A Népfőiskola Alapítvány és az Integrál Zrt. a XX. Kiskunfélegyházi Libafesztivál alkalmából színjátszó- és rajzpályázatot hirdet kiskunfélegyházi általános- és középiskolás tanulók részére

Mi leszek ha nagy leszek?
2017. November 27. 10:36, hétfő | Helyi

Mi leszek ha nagy leszek?

E címmel nyújthattak be rajzokat az általános iskolák alsó tagozatai a Közgazdasági Szakgimnázium által meghirdetett pályázatra. A díjak átadására a II. Közgés éjszaka keretein belül került sor november 24-én.

Mindenki nyertes volt a rajzpályázaton
2017. Augusztus 15. 18:00, kedd | Helyi

Mindenki nyertes volt a rajzpályázaton

A Humanum Salma Humanitárius Alapítvány rajzpályázatot hirdetett a közelmúltban, melynek ünnepélyes díjkiosztó ünnepségét ma (augusztus 15-én) tartották a Petőfi Sándor Könyvtárban.

Álomutakat vár gyerekektől a közút
2016. Október 25. 13:02, kedd | Belföld

Álomutakat vár gyerekektől a közút

A Magyar Közút ismét rajzpályázatot hirdet 1-8. osztályos gyerekek számára „Álomút” címmel.

Szebbnél szebb művek születtek a Móra-rajzpályázatra
2016. Október 11. 13:02, kedd | Helyi

Szebbnél szebb művek születtek a Móra-rajzpályázatra

A Móra Társaság meghirdetett rajzpályázatára sok szép munka érkezett, nagy fejtörést okozva ezzel a zsűrinek. Az ünnepélyes eredményhirdetésre október 8-án a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban került sor.