2024. április 28, vasárnap - Valéria

Megrajzolt házasságok
2016. Február 14. 07:54, vasárnap | Helyi

Megrajzolt házasságok

A Házasság Hete alkalmából a Petőfi Sándor Városi Könyvtár és a Bács-Kiskun megyei Család Esélyteremtési és Önkéntes Ház közösen rajzpályázatot írt ki a városunkban lakó gyermekek számára „Érzelem, érték, szerelem” címme

Én és a háziállatom
2015. Október 06. 10:11, kedd | Helyi

Én és a háziállatom

Az Állatok Világnapja alkalmából városunkban rajz- és fotópályázaton vehettek részt a diákok. A műveket a Városháza aulájában elhelyezett gyűjtőládába dobhatták be a pályázók 2015. október 1-ig.

Rajzverseny az ünnepvárás jegyében
2014. December 04. 17:05, csütörtök | Helyi

Rajzverseny az ünnepvárás jegyében

Kedves Gyerekek! Szeretnénk megköszönni a sok csodálatos rajzot, melyet eljuttattatok Szerkesztőségünkbe.

Szántai Mária az „Év Olvasója”
2014. Október 19. 07:11, vasárnap | Helyi

Szántai Mária az „Év Olvasója”

Az „Év Olvasója” díjátadó ünnepségével, valamint Védelmezzük élő környezetünket!” című rajzpályázat eredményhirdetésével zárult az Országos Könyvtári Napok helyi rendezvénysorozata 2014. október 18-án, a Hattyúházban.

Helyi címerünk - rajzpályázat
2014. Április 04. 13:30, péntek | Helyi

Helyi címerünk - rajzpályázat

A Lakitelek Népfőiskola pályázatot hirdet alsó- és felső tagozatos általános iskolai tanulók részére.

KGME rajzpályázat eredményhirdetése
2014. Március 28. 18:21, péntek | Helyi

KGME rajzpályázat eredményhirdetése

A Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület „Az én Félegyházám, az én otthonom” címmel 1-8. osztályosok részére kiírt rajzpályázatának eredményhirdetése 2014. március 28-án a Holló László Képzőművé