2024. május 7, kedd - Gizella

2014. December 04. 17:05, csütörtök | Helyi
Forrás: Adrienn

Rajzverseny az ünnepvárás jegyében

Kedves Gyerekek! Szeretnénk megköszönni a sok csodálatos rajzot, melyet eljuttattatok Szerkesztőségünkbe.

Szeretnénk megköszönni a sok csodálatos rajzot, melyet eljuttattatok Szerkesztőségünkbe. Különösen örültünk annak, hogy nem csak helybeli pályázatok érkeztek, hanem más településről (Tiszaalpárról, Bugacról, sőt Martonvásárról) is.
Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy ilyen sok tehetséges és szorgalmas gyermek van a jövő generációjában.

Épp ezért nagyon nehéz lenne dönteni a sok remekmű között, hiszen születtek színes ceruzából, filctollból és zsírkrétából is remekművek. Mind-mind másért szép. Ami közös bennük az gondos munka és a téma átéléssel való megalkotása.
Teljességgel kizárt, hogy bárki is ki tudja választani a legszebbet közülük, épp ezért döntöttünk úgy, hogy az ajándékokat sorsolni fogjuk a művek alkotói között.
A sorsolásig kérjük türelmeteket, mert megvárjuk még azon pályázatok beérkezését is, amelyeket postai úton továbbítottak nekünk.

Az eredmények megszületésééig is nézegessétek meg a beküldött rajzokat fénykép galériánkban.