2024. április 24, szerda - György

2019. December 13. 19:25, péntek | Helyi sport
Forrás: -szerk.-

Jótékonysági futás az óvodásokért

Huszonnyolcadik alkalommal rendezi meg a Jogging Plus Sportegyesület a hagyományos szilveszteri futóversenyét Kiskunfélegyházán december 31-én, mely az idei évben is jótékonysági.

A Kiskunfélegyházi Napköziotthonos Óvodák javára lesz gyűjtés.

Mottó: “Zárjuk együtt az évet egy jó cselekedettel!
Támogassuk futva az ÓVODÁS gyermekeket!"

XXVIII. Jótékonysági JOGGING PLUS Szilveszteri futás – „ROLLSPED FUTAM”

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a JOGGING PLUS Sportegyesület rajzpályázatot hirdetett az alábbi témákban:

* Kirándulás a természetben
* Szeretem az állatokat
* Én és a kamion

A rajz pályázatra a tavalyi évhez képest 29 rajzzal több, összesen 132 db, óvodai foglalkozás keretében készített alkotás érkezett az 5-7 éves óvodásoktól.

A rajzokat öttagú szakmai zsűri bírálta, melynek vezetője Rosta Ferenc alpolgármester és további tagjai voltak: Csernus Krisztina - Kiskunfélegyházi Napköziotthonos Óvoda Intézményvezetője, Tóth Ferencné – óvodapedagógus, Szűcs-Szabó Sándor – Rollsped Kft. ügyvezetője és Bajzák Andrea – ifjúsági referens.

A legjobb 9 pályázó kupában részesül és a rajzának lenyomata kerül a szilveszteri futáson az első 900 nevezőnek járó ajándék póló elejére, melyet a ROLLSPED KFT. ajánlott fel.

A legjobb 50 rajz kiállításra kerül, melyeket meg lehet tekinteni az Önkormányzat előterében.

A zsűri által kiválasztott rajzok nyertes óvodás „kis” alkotói:
Bálint Nándor - Nagyszőlő úti Óvoda
Balogh Zsófia - Nagyszőlő úti Óvoda
Losonczi Olga - Szászorszép Óvoda
Nemcsok Dorka - Kossuthvárosi Óvoda
Páll Katica - Móravárosi Óvoda
Palotás Rebeka - Móravárosi Óvoda
Pap Renáta - Móravárosi Óvoda
Such Tímea - Szászorszép Óvoda
Törteli Benedek - Nagyszőlő úti Óvoda

Rajzpályázat kiállítás megnyitója és eredményhirdetése:
2019. december 14. 16.00 óra
Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatal aulájában

Szeretettel várjuk a rajzokat készítő gyerekeket, szüleiket, óvoda pedagógusokat és minden kedves érdeklődőt!

Minden rajzot készítő óvodás emléklapot kap ajándékba, melyeket az óvodákban küldünk.

Köszönjük a rajzokat és gratulálunk minden résztvevőnek!