2024. április 29, hétfő - Péter

2019. December 16. 19:35, hétfő | Helyi
Forrás: Adrienn

Megvannak a szilveszteri futásra készült győztes rajzok

A Jogging Plus Sportegyesület és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata rajzpályázatot hirdetett óvodásoknak: Kirándulás a természetben, Szeretem az állatokat, Én és a kamion témákban.

A beérkezett 132 pályaművet öttagú zsűri (elnöke Rosta Ferenc alpolgármester, tagjai: Csernus Krisztina, a Kiskunfélegyházi Napköziotthonos Óvoda intézményvezetője, Tóth Ferencné óvodapedagógus, Szűcs-Szabó Sándor, a Rollsped Kft. ügyvezetője és Bajzák Andrea, az önkormányzat ifjúsági referense) bírálta el.

Az ünnepélyes eredményhirdetésre a harmadik adventi gyertyagyújtás előtt a Városháza aulájában került sor, ahol a beérkezett pályaművekből a legjobb 50 rajzból ugyanezen a napon kiállítás nyílt.

Az eredményhirdetésen megjelent gyermekeket, szülőket és óvodapedagógusokat Rosta Ferenc alpolgármester és Német László, a Jogging Plus Futóklub elnöke köszöntötte. A legjobb kilenc pályázó ajándékba egy kupát, egy a rajzpályázathoz kapcsolódó felirattal ellátott pólót, valamint egy színes ceruza készletet kapott ajándékba. Sőt, az ügyes kezű ovisok rajzainak lenyomata a szilveszteri futás első 900 nevezőjének járó ajándékpóló elejére kerül majd.

A nyertes pályázók:

• Bálint Nándor (Nagyszőlő Úti Óvoda)
  • Balogh Zsófia (Nagyszőlő Úti Óvoda)
  • Losonczi Olga (Százszorszép Óvoda)
  • Nemcsok Dorka (Kossuthvárosi Óvoda)
  • Páll Katica (Móravárosi Óvoda)
  • Palotás Rebeka (Móravárosi Óvoda)
  • Pap Renáta (Móravárosi Óvoda)
  • Such Tímea (Százszorszép Óvoda
  • Törteli Benedek (Nagyszőlő Úti Óvoda)
Címkék: rajzpályázat