2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

Összetörte, mert halkan szólt a zenegép
2013. November 26. 09:43, kedd | Helyi

Összetörte, mert halkan szólt a zenegép

Bíróság elé állhat az a bugaci férfi, aki azért tört össze egy zenegépet, mert az szerinte túl halkan szólt.

Több mint hatezer óra szolgálat
2013. November 25. 18:28, hétfő | Helyi

Több mint hatezer óra szolgálat

Több mint hatezer óra szolgálatot teljesítettek a Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület tagjai az idei esztendőben.

Fölényesen nyert itthon az Astra
2013. November 25. 16:50, hétfő | Helyi sport

Fölényesen nyert itthon az Astra

A női futsal NB-I-es bajnokság 11. fordulójában a bajnoki táblázat ötödik helyén álló Dunakeszi Kinizsi csapatát fogadta az Astra Kiskunfélegyházi Bulls november 24-én otthonában.

Versenyfelhívás
2013. November 25. 15:30, hétfő | Helyi

Versenyfelhívás

A magyar kultúra alkalmából a hagyományoknak megfelelően versmondó versenyt hirdet a Petőfi Sándor Városi Könyvtár.

Felemás hetet zártak csapataink a hétvégén
2013. November 25. 14:06, hétfő | Helyi sport

Felemás hetet zártak csapataink a hétvégén

Jánoshalma ellen lépett pályára november 23-án a megyei női csapat a hajósi sportcsarnokban. A megyei férfi csapatunkat november 24-én fogadta a EJF Bajai KSE csapata.

Gólzáporos győzelemmel búcsúzott szurkolóitól a KHTK
2013. November 24. 16:19, vasárnap | Helyi sport

Gólzáporos győzelemmel búcsúzott szurkolóitól a KHTK

A megyei I. osztályú bajnokság zárófordulójában a táblázat második felében lévő Kecel FC volt a KHTK vendége.

Feketén és Fehéren
2013. November 22. 18:06, péntek | Helyi

Feketén és Fehéren

E címmel nyílt fotókiállítás ma (november 22-én) a Szentesi Fotókör alkotóinak munkáiból a művelődési központban. A tárlatot Kiss-Czakó Imre, a Wesel Hugó Fotókör vezetője nyitotta meg.

Több mint 100 milliót költenek a téglaházak felújítására
2013. November 22. 17:03, péntek | Helyi

Több mint 100 milliót költenek a téglaházak felújítására

43.200.000 forint állami támogatást nyert a Móra tér 5-6-7. alatti társasház a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium téglaházak energetikai felújítására kiírt pályázatán.

Fókuszban a csatornaépítés
2013. November 22. 13:48, péntek | Helyi

Fókuszban a csatornaépítés

A csatornaépítés és az azzal kapcsolatban felmerült problémák volt a fő témája annak a lakossági fórumnak, amit Ván Jenő, a körzet önkormányzati képviselője tartott.

Mégsem lesz idén mozi Félegyházán
2013. November 22. 11:55, péntek | Helyi

Mégsem lesz idén mozi Félegyházán

Visszalépett a mozi üzemeletetésére kiírt pályázat nyertese, így nem indul újra decemberben a város filmszínháza

Egészségfejlesztési tervek a lakosság bevonásával
2013. November 22. 10:40, péntek | Helyi

Egészségfejlesztési tervek a lakosság bevonásával

Egy kérdőív kitöltésének segítségével kéri ki a lakosság véleményét is a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület.

Kik lesznek a város legjobb mesemondói?
2013. November 22. 09:31, péntek | Helyi

Kik lesznek a város legjobb mesemondói?

Huszonöt felső- és alsó tagozatos diák jutott be a városi mesemondó találkozó döntőjébe.