2024. április 19, péntek - Emma

2013. November 22. 09:31, péntek | Helyi
Forrás: Czibolya Szilvia

Kik lesznek a város legjobb mesemondói?

Huszonöt felső- és alsó tagozatos diák jutott be a városi mesemondó találkozó döntőjébe.

Huszonöt felső- és alsó tagozatos diák jutott be a városi mesemondó találkozó döntőjébe, amely november 25-én délután 14 órakor kezdődik a Gyermekkönyvtárban.

A döntőbe jutott felső tagozatosok: 12 fő

- Doroghy Tünde 8. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk. Dózsa György Tagintézménye)
- Kádár Krisztina 8. osztály (Batthyány Lajos Ált. Isk.)
- Tóth Johanna 7. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk. Dózsa György Tagintézménye)
- Csányi Dorka 6. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk. Platán Utcai Tagintézménye)
- Almási Emerencia 6. osztály (Constantinum Nevelési-Oktatási Intézmény Móra Ferenc Katolikus Ált. Isk.)
- Kiss Anna 6. osztály (Constantinum Nevelési-Oktatási Intézmény Móra Ferenc Katolikus Ált. Isk.)
- Makai Viktória 6. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk. Platán Utcai Tagintézménye)
- Retkes Sára 5. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk. Dózsa György Tagintézménye)
- Vidéki Marcell 5. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk)
- Kis-Czakó Máté 5. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk.)
- Gombás Bende 5. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk)
- Csáki Annabella 5. osztály (Constantinum Nevelési-Oktatási Intézmény Móra Ferenc Katolikus Ált. Isk.)

A döntőbe jutott alsó tagozatosok: 15 fő

- Szabó Anita 4. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk. Platán Utcai Tagintézménye)
- Zana Laura 4. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk)
- Seres Vanda 4. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk. Dózsa György Tagintézménye)
- Rádi Anna 3. osztály (Batthyány Lajos Ált. Isk.)
- Pintér Eszter 3. osztály (Constantinum Nevelési-Oktatási Intézmény Móra Ferenc Katolikus Ált. Isk.)
- Baranyi Szonja 3. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk. Platán Utcai Tagintézménye)
- Zsíros Réka 3. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk)
- Nagy Zsófia 2. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk. Széchenyi István Tagintézménye)
- Fekete Zsófia 2. osztály (Constantinum Nevelési-Oktatási Intézmény Móra Ferenc Katolikus Ált. Isk.)
- Csontos Dóra 2. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk. Platán Utcai Tagintézménye)
- Doroghy Sára 2. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk. Dózsa György Tagintézménye)
- Cseklye Balázs 2. osztály (Constantinum Nevelési-Oktatási Intézmény Móra Ferenc Katolikus Ált. Isk.)
- Kispeti Gábor 1. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk. Platán Utcai Tagintézménye)
- Hevér Réka 1. osztály (Constantinum Nevelési-Oktatási Intézmény Móra Ferenc Katolikus Ált. Isk.)
- Dinnyés Lili 1. osztály (Kiskunfélegyházi József A. Ált. Isk.)