2024. május 3, péntek - Tímea

Programok a Magyar Kultúra Napja alkalmából
2016. Január 18. 12:24, hétfő | Helyi

Programok a Magyar Kultúra Napja alkalmából

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Móra Ferenc Művelődési Központ és a Petőfi Sándor Városi Könyvtár szeretettel meghívja Önt a Magyar Kultúra Napja alkalmából szervezett rendezvényeire.

Ízelítő a modern művészetek világából
2016. Január 09. 07:41, szombat | Helyi

Ízelítő a modern művészetek világából

Január 8-án (pénteken) Kis Judit különleges, 20. századi művészeti irányzatot képviselő kiállítása nyílt a Móra Ferenc Művelődési Központ aulájában.

Köszönet a Mézeskalács alkotásokért
2015. December 07. 12:20, hétfő | Helyi

Köszönet a Mézeskalács alkotásokért

A Kiskun Múzeum köszönetét fejezi ki a kiskunfélegyházi karácsonyi meseváros mézeskalács házikóit készítőknek és a kiállításmegnyitó közreműködőinek.

Megnyitotta kapuit az ART-TURKA karácsonyi vására
2015. December 05. 07:05, szombat | Helyi

Megnyitotta kapuit az ART-TURKA karácsonyi vására

December 4-én ünnepélyes keretek között nyitotta meg kapuit városunk művészeinek munkáit összefogó ART-TURKA karácsonyi vására.

Kézimunkával készült karácsonyfadíszek
2015. November 30. 15:22, hétfő | Helyi

Kézimunkával készült karácsonyfadíszek

Saját készítésű, kézműves karácsonyfadíszekből nyílt kiállítás ma (november 30-án) a Szakmaközi Művelődési Házban.

25 éves a TEMI
2015. November 28. 15:19, szombat | Helyi

25 éves a TEMI

A Területi Művelődési Intézmények Egyesület megalakulásának 25. évfordulója alkalmából ünnepséget rendeztek a Szakmaközi Művelődési Házban november 27-én.

Paraszti életképek fafaragásokba öltözve
2015. Október 20. 07:01, kedd | Helyi

Paraszti életképek fafaragásokba öltözve

Figura László kiskunmajsai fafaragó alkotásaiból nyílt kiállítás október 19-én a Vállalkozók Ipartestületének Székházában.

Akkor látod igazán, ha a szíveddel nézed
2015. Október 11. 09:00, vasárnap | Helyi

Akkor látod igazán, ha a szíveddel nézed

Szánthó Tibor fotográfus, fotóművész, portréfotós, stábfotós, világosító, fotóriporter és operatőr műveiből nyílt kiállítás a művelődési központban október 10-én (szombaton).

Megnyitotta kapuit a VII. Nemzetközi Fotópályázat kiállítása
2015. Szeptember 05. 18:24, szombat | Helyi

Megnyitotta kapuit a VII. Nemzetközi Fotópályázat kiállítása

Ma (szeptember 5-én), ünnepélyes keretek között nyitották meg a VII. Nemzetközi fotópályázat legeredményesebb fényképészeinek kiállítását. A nyertesek a gratuláció mellé díjazásban is részesültek.

Amikor a rongynak mondanivalója lesz
2015. Szeptember 03. 20:56, csütörtök | Helyi

Amikor a rongynak mondanivalója lesz

Méltán lett a Libafesztivál első ünnepi rendezvénye Keresztes Zsuzsa \\\"rongyképész\\\" tárlatának megnyitása, melyet ma (szeptember 3-án) tartottak a Művelődési Központban.

Libafesztivál-előzetes
2015. Szeptember 03. 08:15, csütörtök | Helyi

Libafesztivál-előzetes

Ma (szeptember 3-án) a Félegyházi Libafesztivál előfutáraként 17 órakor szeretettel várjuk Keresztes Zsuzsa rongyképész kiállítás-megnyitójára a Móra Ferenc Művelődési Központba.

Szt. István ünnepe a Turul Koppányoknál
2015. Augusztus 21. 09:00, péntek | Helyi

Szt. István ünnepe a Turul Koppányoknál

Íjászbemutatóval és egyedi kiállítással várták az érdeklődőket augusztus 20-án a Turul Koppány íjászai a volt Halászcsárda udvarán.