2015. Október 25. 19:02, vasárnap | Helyi sport

Egy beadásnak szánt góllal nyert a KHTK a Vasváriban.

Nagyarányú győzelem a sereghajtó ellen
2015. Október 18. 11:20, vasárnap | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 10. fordulójában az Akasztó FC vendégeskedett a KHTK „otthonában”.

Öt percen múlott a bravúr a listavezető ellen Kalocsai FC – Kiskunfélegyházi HTK 1–1
2015. Október 12. 14:13, hétfő | Helyi sport

Rangadóhoz méltó ütközetben osztozott meg egymással a bajnoki pontokon az eddig még százszázalékos KHTK és a hetek óta nyerő szériában játszó házigazda Kalocsa.

Hétből hét győzelemnél tart a KHTK
2015. Szeptember 27. 12:00, vasárnap | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 7. fordulójában a Kiskunhalas vendégeskedett a KHTK otthonában. A csapatok táblázaton elfoglalt helyezése alapján a félegyháziak voltak a mérkőzés esélyesei.

Hazai környezetben játszik a KHTK
2015. Szeptember 25. 14:00, péntek | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 7. fordulójában hazai pályán fogadja ellenfelét a KHTK. A vendég Kiskunhalas a bajnoki táblázat ötödik helyén áll 10 ponttal.

A Tiszakécske jutott tovább a Kupában
2015. Szeptember 24. 14:11, csütörtök | Helyi sport

A Bács Megyei Kupa 3. fordulójában a bajnokság két hibátlan csapata találkozott Tiszakécskén.

Továbbra is hibátlan a KHTK
2015. Szeptember 20. 14:50, vasárnap | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 6. fordulójában az eddig egy pontot gyűjtő Soltvadkert otthonába látogatott a KHTK együttese.

Rangadót nyert a KHTK
2015. Szeptember 13. 10:09, vasárnap | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 5. fordulójában két hibátlan csapat találkozott. Az előző szezon címvédője eddig az elmúlt két szezonban mindig legyőzte riválisát a KLC együttesét.

Rangadó a megyei I. osztály ötödik fordulójában
2015. Szeptember 10. 21:14, csütörtök | Helyi sport

Két hibátlan csapat találkozik a hétvégén a megyei I. osztályú bajnokság 5. fordulójában. A második helyen álló KHTK a harmadik pozícióban tartó Kecskeméti LC-KTE SI együttesét fogadja.

KHTK győzelem a szomszédvári rangadón
2015. Szeptember 07. 08:12, hétfő | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 4. fordulójában Kunszállásra látogatott a félegyházi csapat. Izgalmas csatát vívtak korábban egymással a felek, sok vendégszurkoló választotta a kunszállási kirándulást.

Gólzáporos győzelem a KHTK-tól!
2015. Augusztus 31. 07:00, hétfő | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 3. fordulójában Bácsalmás csapata látogatott Kiskunfélegyházára. A hazaiak két győzelemmel kezdték a szezont, a vendégek még nem nyertek mérkőzést.

Hazai pályán játszik a KHTK
2015. Augusztus 27. 16:27, csütörtök | Helyi sport

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 3. fordulójában Bácsalmás csapatát fogadja a KHTK.