2024. április 25, csütörtök - Márk

Döntetlen a rangadón
2015. Március 02. 08:59, hétfő | Helyi sport

Döntetlen a rangadón

Az eső mély nyomokat hagyott a pályán, néhol tócsák díszítették a gyepet. A két csapat azonnal egymásnak ugrott a nyitányon.

Az eredmény másodlagos volt
2015. Február 24. 15:30, kedd | Helyi sport

Az eredmény másodlagos volt

Öt csapat részvételével rendezték meg a III. Csikós József (Csiki) Emléktorna U9-es korosztályának versenyét február 21-én.

Mozgalmas és eredményes hétvégét zártak a KHTK focistái
2015. Február 16. 11:06, hétfő | Helyi sport

Mozgalmas és eredményes hétvégét zártak a KHTK focistái

A KHTK II. február 14-én, szombat délután a kecskeméti Műkertvárosi műfüves pályán játszott a Kunszállás együttesével.

A KHTK az ország 13. legjobb megyeegyes csapata!
2014. December 12. 19:38, péntek | Sport

A KHTK az ország 13. legjobb megyeegyes csapata!

Honlapunk megpróbálkozott azzal, hogy megkeresse az ország legjobb megyei I. osztályú együttesét. Nem volt könnyű dolgunk, hiszen amellett, hogy szoros volt a küzdelem, sok mindent figyelembe kellett vennünk.

Győzelemmel zárta az őszi szezont a KHTK
2014. November 29. 21:26, szombat | Helyi sport

Győzelemmel zárta az őszi szezont a KHTK

A KHTK az első fordulóból elhalasztott mérkőzését játszotta le a tabella utolsó előtti helyén álló Kiskunhalas otthonában.

Idegenben lép pályára a KHTK
2014. November 27. 13:02, csütörtök | Helyi sport

Idegenben lép pályára a KHTK

Az őszi szezon utolsó mérkőzését idegenben játssza a Kiskunfélegyházi HTK megye I. osztályban szereplő labdarúgó csapata, az ellenfél a Kiskunhalasi FC együttese lesz.

A 14. forduló rangadóját a HÍD SC nyerte
2014. November 16. 12:21, vasárnap | Helyi sport

A 14. forduló rangadóját a HÍD SC nyerte

A megyei I. osztályú bajnokság 14. fordulójában a második helyen álló HÍD SC látogatott a listavezetőhöz.

Hazai környezetben játszik a KHTK
2014. November 13. 08:24, csütörtök | Helyi sport

Hazai környezetben játszik a KHTK

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 14. játéknapján a listavezető KHTK a második helyen álló HÍD SC csapatát fogadja a hétvégén.

Idegenben is begyűjtötte a három pontot a KHTK
2014. November 10. 08:39, hétfő | Helyi sport

Idegenben is begyűjtötte a három pontot a KHTK

A megyei I. osztályú bajnokság 13. fordulójában Kiskőrösön lépett pályára a listavezető. A két csapat általában szoros mérkőzéseket játszott a korábbi szezonokban.Idegenben is begyűjtötte a három pontot a KHTK.

Rangadót nyert a KHTK
2014. November 02. 12:11, vasárnap | Helyi sport

Rangadót nyert a KHTK

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 12. fordulójában rangadót rendeztek Kiskunfélegyházán. A listavezető a tabella második helyén álló Bácsalmás együttesét fogadta.

Némedi gólja döntötte el a mérkőzést
2014. November 01. 19:11, szombat | Helyi sport

Némedi gólja döntötte el a mérkőzést

Itthon lépett pályára ma (november 1-jén) a Kiskunfélegyházi HTK megyei I. osztályú labdarúgó csapata.

Kiskunfélegyházi HTK – Kiskunmajsa FC 4 – 0 (1-0)
2014. Október 20. 15:51, hétfő | Helyi sport

Kiskunfélegyházi HTK – Kiskunmajsa FC 4 – 0 (1-0)

Jó előjellel érkezett a vendégcsapat a hétvégi összecsapásra, hiszen az előző fordulóban legyőzték hazai pályán a HÍD SC csapatát.