2024. április 26, péntek - Ervin

Szurkolói buszt indít a KHTK Kecelre
2014. Június 02. 10:05, hétfő | Sport

Szurkolói buszt indít a KHTK Kecelre

A KHTK a keceli találkozóra szombaton délután egy 50 fős buszt indít szurkolóinak Az eredetileg meghirdetett útiköltség árát ezúttal azonban nem a szurkolók, hanem a játékosok fizetik.

Döntetlent játszott hazai pályán a KHTK
2014. Június 01. 05:55, vasárnap | Sport

Döntetlent játszott hazai pályán a KHTK

Hajrájához érkezett a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság. A KHTK hazai pályán fogadta a tabella ötödik helyén álló Kalocsai FC csapatát.

A bajnoki szezon utolsó hazai mérkőzése következik
2014. Május 29. 15:01, csütörtök | Helyi sport

A bajnoki szezon utolsó hazai mérkőzése következik

Hajrájához érkezett a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság.

Címvédés kapujában a KHTK
2014. Május 19. 09:05, hétfő | Sport

Címvédés kapujában a KHTK

A győzelmet Csikós József emlékének ajánlják. A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 27. fordulójában a tabella 9. helyén álló Kecskeméti LC csapatát fogadta a listavezető.

Hazai pályán fogadja ellenfelét a KHTK
2014. Május 16. 16:15, péntek | Helyi sport

Hazai pályán fogadja ellenfelét a KHTK

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 27. fordulójában a 9. helyen álló Kecskeméti LC csapatát fogadja a hétvégén a KHTK.

Értékes győzelmet aratott a KHTK
2014. Május 04. 11:01, vasárnap | Helyi sport

Értékes győzelmet aratott a KHTK

A labdarúgó bajnokság 25. fordulójában a KHTK az egykor szebb napokat megért Tiszakécske csapatát fogadta.

Gólzáporos győzelmet aratott a KHTK
2014. Április 27. 11:48, vasárnap | Helyi

Gólzáporos győzelmet aratott a KHTK

A labdarúgó bajnokság 24. fordulójában a táblázat 14. helyén álló Harta csapatát fogadta a KHTK. A mérkőzés esélyesei egyértelműen a hazaiak voltak, akik nem mondtak le a bajnoki cím megszerzéséről.

Hazai pályán játszik a KHTK
2014. Április 26. 11:02, szombat | Helyi

Hazai pályán játszik a KHTK

A labdarúgó bajnokság 24. fordulójában ismét hazai környezetben fogadja ellenfelét a KHTK. A bajnoki táblázat 14. helyén álló HARTA SE csapata érkezik.

2014. Április 22. 10:00, kedd | Helyi sport

2014. Április 20. 12:00, vasárnap | Helyi

Nyolcból nyolc győzelem a KHTK tavaszi mérlege

A megyei I. osztály 23. fordulójában a második helyen álló KHTK a Kiskunmajsa csapatát fogadta. A hazai csapat a tavaszon minden mérkőzést megnyert, így továbbra is üldözi a listavezető HÍD SC-t.

Megérdemelt győzelmet aratott a KHTK
2014. Április 06. 14:51, vasárnap | Helyi sport

Megérdemelt győzelmet aratott a KHTK

A labdarúgó bajnokság 21. fordulójában a tabella 13. helyén álló Kiskunhalas FC csapata érkezett Kiskunfélegyházára.

Hazai pályán győzött a Kiskunfélegyházi HTK
2014. Március 30. 17:14, vasárnap | Helyi sport

Hazai pályán győzött a Kiskunfélegyházi HTK

A labdarúgó bajnokság 20. fordulójában a Bácsalmás csapatát fogadta a Kiskunfélegyházi HTK megye I. osztályban szereplő labdarúgó csapata.