2024. április 27, szombat - Zita

2015. Szeptember 10. 21:14, csütörtök | Helyi sport
Forrás: Varga Ferenc

Rangadó a megyei I. osztály ötödik fordulójában

Két hibátlan csapat találkozik a hétvégén a megyei I. osztályú bajnokság 5. fordulójában. A második helyen álló KHTK a harmadik pozícióban tartó Kecskeméti LC-KTE SI együttesét fogadja.

Korábban négyszer találkoztak a felek, a mérleg négy KHTK győzelem.

Az eddig hibátlan félegyháziaknak minden adott, hogy hazai környezetben folytassák remek sorozatukat.
A vendég Kecskemét szintén hibátlan, mindkét alakulat az aranyra hajt, így egy remek összecsapás várható szombat délután. Várható, hogy sok szurkoló érkezik Kecskemétről a rangadóra.

Megyei I. osztály, 5. forduló.
2015. 09. 12-szombat, 16: 30
Kiskunfélegyházi HTK – Kecskeméti LC-KTE SI

Előmérkőzés: 14: 15
Megyei I. U-19
Kiskunfélegyházi HTK-FTSI – Kecskeméti LC-KTE SI

A listavezetőhöz látogat a KHTK II.
Megyei II. Észak.

2015. 09. 12-szombat, 16: 30
Városföldi SE – Kiskunfélegyházi HTK II.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.