2024. április 16, kedd - Csongor

Szállodaszövetség: Budapesten 70 százalék feletti, vidéken 20-40 százalékos lehet a bevételkiesés idén
2020. Szeptember 24. 14:05, csütörtök | Belföld

A budapesti szállodák többségénél az idén a bevételkiesés 2019-hez képest 70 százalék fölötti, míg vidéken 20-40 százalékos lehet a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének reprezentatív kutatása szerint.

Késsel megsebesített egy reklamáló vendégét egy szakács
2020. Július 03. 17:06, péntek | Belföld

Késsel megsebesített egy reklamáló vendégét egy szakács

Vádat emelt a Fővárosi Főügyészség egy IX. kerületi gyorsétterem szakácsa ellen, aki egy gyrosszeletelő késsel sebesítette meg egyik reklamáló vendégét.

Sok vendégre számítanak a pünkösdi hosszú hétvégén a falusi turizmusban
2020. Május 15. 18:09, péntek | Belföld

Sok vendégre számítanak a pünkösdi hosszú hétvégén a falusi turizmusban

Sok vendégre számítanak pünkösdkor a falusi turizmusban, már most nagy az érdeklődés a május végi hosszú hétvége szálláslehetőségei iránt

Kiderült, hogy mennyit költünk egy alkalommal az éttermekben
2019. November 30. 16:01, szombat | Belföld

Kiderült, hogy mennyit költünk egy alkalommal az éttermekben

Az idén egy éttermi étkezésre átlagosan 2900 forintot szánnak a magyar vendégek fejenként, a hely kiválasztása előtt 72 százalékuk az interneten is tájékozódik, 60 százalékuk azonban ismerősei ajánlását tartja döntőnek.

Egy osztrák vendéglős megvert négy vendéget, köztük egy magyart
2019. Május 03. 07:20, péntek | Belföld

Egy osztrák vendéglős megvert négy vendéget, köztük egy magyart

A felső-ausztriai Bad Schallerbach egyik fogadósa csúnyán megvert és megsebesített négy vendéget, köztük egy magyart, akik szóvá tették, hogy nem a megrendelt ételt vitték ki nekik

Kétezer dolláros borravalót adott egy chicagói étterem vendége
2018. Április 18. 15:04, szerda | Bulvár

Kétezer dolláros borravalót adott egy chicagói étterem vendége

Vacsoraszámlájának több mint két és félszeresét, kétezer dollárt (félmillió forintot) adott borravalóként egy Michelin-csillagos chicagói étterem elégedett vendége a személyzetnek.

Betűbölcsi a könyvárban
2018. Január 22. 16:46, hétfő | Helyi

Betűbölcsi a könyvárban

Örömteli találkozások, beszélgetések, előadások, havonta két alkalommal keddenként, könyvek között, játékosan.

Idén elérheti a 30 milliót a vendégéjszakák száma
2017. December 14. 12:59, csütörtök | Belföld

Idén elérheti a 30 milliót a vendégéjszakák száma

Az idén az első tíz hónapban 1,6 millió vendégéjszakával többet töltöttek el a turisták Magyarországon, mint a tavalyi év azonos időszakában,

Előzetesben a garázdák
2017. Február 15. 10:58, szerda | Helyi

Előzetesben a garázdák

A kiskunfélegyházi rendőrök vetettek véget a kocsmai verekedésnek.

Biztonsági őr vert meg egy vendéget egy fővárosi gyorsétteremben
2017. Január 16. 05:00, hétfő | Kék hírek

Biztonsági őr vert meg egy vendéget egy fővárosi gyorsétteremben

Súlyosan bántalmazta egy gyorsétterem biztonsági őre az egyik vendéget a főváros VII. kerületében - közölte a rendőrség vasárnap a honlapján.

Nemzetközi zenekari hangverseny a Szent István templomban
2016. Október 21. 09:42, péntek | Helyi

Nemzetközi zenekari hangverseny a Szent István templomban

A Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar vendégeként látogat városunkba Németországból a Marsbergi Carlos-Magnus Gimnázium két zenekara.

Rangadó a megyei I. osztály ötödik fordulójában
2015. Szeptember 10. 21:14, csütörtök | Helyi sport

Rangadó a megyei I. osztály ötödik fordulójában

Két hibátlan csapat találkozik a hétvégén a megyei I. osztályú bajnokság 5. fordulójában. A második helyen álló KHTK a harmadik pozícióban tartó Kecskeméti LC-KTE SI együttesét fogadja.