2024. április 18, csütörtök - Andrea

2017. Február 15. 10:58, szerda | Helyi
Forrás: police.hu

Előzetesben a garázdák

A kiskunfélegyházi rendőrök vetettek véget a kocsmai verekedésnek.

Egy kiskunfélegyházi sörözőben egy négyfős társaság, három férfi és egy nő szóváltásba keveredett az ott tartózkodó vendégekkel 2017. február 12-én 19 óra 30 perckor. A vita dulakodásig fajult, majd egy férfit a földre rántottak és többször megrúgtak.

A kiérkező rendőrök szétválasztották a verekedőket és elfogták a csoport három tagját, negyedik társukat - aki elment a helyszínről - másnap, a kiskunfélegyházi munkahelyéről 10 óra 40 perckor állították elő a rendőrkapitányságra.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályának munkatársai csoportosan elkövetett garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítottak nyomozást K. R. kunbajai lakos és három társa ellen. Közülük K. Z. 42 éves kiskunfélegyházi és K. K. 37 éves hernádnémeti lakos az eljárás további szakaszában szabadlábon védekezik.

A rendőrök Sz. E. 28 éves és K. R. 30 éves kunbajai lakost őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásuk indítványozására. A nyomozási bíró 2017. február 14-én elrendelte előzetes letartóztatásukat.

2024. Április 17. 19:05, szerda | Helyi

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon a szakértők szerint

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon, egyre többen érkeznek az országba azért, hogy megismerjék a magyar konyha remekeit

2024. Április 17. 15:38, szerda | Helyi

Ujjé a Ligetben nagyszerű

A MEDVE Matek szervezői abban hisznek, hogy izgalmas és élvezettel teli szellemi kihívásokon keresztül bárki közelebb kerülhet a matematika világához.

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.

2024. Április 16. 16:36, kedd | Helyi

Összeütközött két gépkocsi az 5-ös főúton

Kiskunfélegyháza határában akadályozza a forgalmat a baleset.