2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Bringára fel!
2015. Július 05. 16:00, vasárnap | Sport

Bringára fel!

Szerencsére napjainkban reneszánszát éli, köszönhetően az autózáshoz viszonyított olcsóságának, illetve a környezetünk megóvásáért, a levegő minőségéért érzett felelősségnek.

Halálos baleset Csongrádon
2015. Július 03. 08:43, péntek | Kék hírek

Halálos baleset Csongrádon

Kamionnak ütközött elektromos kerékpárjával egy idős asszony.

Sikeresen szerepeltek a triatlonosok Kistarcsán
2015. Július 01. 08:48, szerda | Helyi sport

Sikeresen szerepeltek a triatlonosok Kistarcsán

Június utolsó hétvégéjén rendezték a Kistarcsai UP Ranglista és „Last Man Standing” pénzdíjas szuper sprint valamint a nyílt futamú triatlon versenyt.

A szünidőben is biztonságban
2015. Június 19. 09:57, péntek | Helyi

A szünidőben is biztonságban

Néhány jó tanács az iskolai szünet balesetmentes eltöltéséhez.

Öt érmes helyezés az Országos Utánpótlás és Sprint Triatlon Ranglista Versenyről, Fonyódról
2015. Június 08. 22:43, hétfő | Helyi sport

2015. június 6-án Fonyódon rendezték meg az Országos Utánpótlás és Sprint Triatlon Ranglista Versenyt. A Balaton déli oldalán a fonyódi kikötő közvetlen szomszédságában alakították ki a versenyközpontot.

Kerékpárokkal lepték meg a Százszorszép óvoda gyermekeit.
2015. Június 03. 09:37, szerda | Helyi

Kerékpárokkal lepték meg a Százszorszép óvoda gyermekeit.

A kiskunfélegyházi amatőr kerékpáros klub (KAKK) 2014-ben alakult, pár barát illetve a Bringabarát kerékpárszaküzlet összefogásával. Célja, túrák szervezése mellett, a gyerekek figyelmének felhívása a sport fontosságára.

Hét év után újra lesz Tour de Hongrie
2015. Május 09. 05:00, szombat | Belföld

Hét év után újra lesz Tour de Hongrie

Hétéves szünet után augusztusban újra megrendezik a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyt.

Három érem a hétvégi ranglista versenyen
2015. Május 08. 11:29, péntek | Helyi sport

Három érem a hétvégi ranglista versenyen

2015. május 2-án Dejtáron került megrendezés a Gyermek, Serdülő, Sprint Duatlon Országos Ranglista versenyt.

Két Országos Bajnoki helyezés az elmúlt hétvégén
2015. Április 27. 10:24, hétfő | Helyi sport

Két Országos Bajnoki helyezés az elmúlt hétvégén

2015. április 26-án Kaszón került megrendezés a Gyermek, Serdülő, Sprint Duatlon Országos Bajnokság.

Több tízezer bringás gurult Budapesten
2015. Április 26. 06:38, vasárnap | Belföld

Több tízezer bringás gurult Budapesten

A Bakáts téri gyülekező után némi csengetés után szombat délután négy után elindult az I bike Budapest elnevezésű kerékpáros felvonulás.

A kiskunfélegyházi járőrök tettenérték a tolvajt.
2015. Április 10. 20:07, péntek | Kék hírek

A kiskunfélegyházi járőrök tettenérték a tolvajt.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Járőr-és Őrszolgálati Alosztály munkatársai szolgálatuk ellátása során észlelték, hogy egy kiskunfélegyházi gazdasági társaság telephelye előtt egy letámasztott kerékpár található.

Triatlonos idénykezdés éremesővel
2015. Március 18. 10:05, szerda | Helyi sport

Triatlonos idénykezdés éremesővel

Elmúlt hétvégén március 15-én rendezték meg Abonyban az Évadnyitó Duatlon versenyt. A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlonosai kiváló eredményeket értek el a különböző verseny kategóriákban.