2024. április 24, szerda - György

2015. Június 08. 22:43, hétfő | Helyi sport
Forrás: Németh László

Öt érmes helyezés az Országos Utánpótlás és Sprint Triatlon Ranglista Versenyről, Fonyódról

2015. június 6-án Fonyódon rendezték meg az Országos Utánpótlás és Sprint Triatlon Ranglista Versenyt. A Balaton déli oldalán a fonyódi kikötő közvetlen szomszédságában alakították ki a versenyközpontot.

Az úszást a Balatonban rendezték, a kerékpár a 7-es úton és a település emelkedőkben gazdag részén zajlott. A futást sok fordítóval a parton sík területen tudták a versenyzők teljesíteni. A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlon szakosztály versenyzői a következő eredményeket érték el.

Újonc „B” kategória: 200 m úszás, 4 km kerékpár, 1000 m futás

Trungel-Nagy Zalán 1. helyezés
Domonkos-Kószó Marcell 2. helyezés
Kis Roland 9. helyezés
Rogozsán Bánk 15. helyezés

Csapat versenyben 1. helyezés Trungel-Nagy Zalán, Domonkos-Kószó Marcel, Kis Roland

Újonc „A” kategória: 200 m úszás, 4 km kerékpár 1 km futás

Papp Laura 1. helyezés
Csontos Dóra 3. helyezés
Trungel-Nagy Kolos 4. helyezés

„Gyermek” kategória: 300 m úszás, 6,5 km kerékpár, 2,0 km futás

Fricska Anna 3. helyezés

„Serdülő” kategória: 500 m úszás,12 km kerékpár, 3,0 km futás

Baltás Olga 9. helyezés
Csontos Fanni 17. helyezés

„Ifi” kategóriában 750 m úszás, 18 km kerékpár, 5 km futás

Fricska Fanni 9. helyezés

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.