2024. április 26, péntek - Ervin

Valter Attila megnyerte a Tour de Hongrie körversenyt
2020. Szeptember 02. 18:08, szerda | Sport

Valter Attila megnyerte a Tour de Hongrie körversenyt

Valter Attila nyerte a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyt, miután a szerdai zárószakasz utolsó kilométerén kiváló versenyzéssel lerázta riválisait.

Nagyatádon a kicsik oktatták a nagyokat
2020. Augusztus 12. 16:54, szerda | Helyi sport

Nagyatádon a kicsik oktatták a nagyokat

A hosszú távú IRONMAN verseny (3,8 km úszás, 184 km kerékpározás, 42 km futás) nagyatádi helyszínén „szupersprint” gálát rendeztek utánpótlás korú triatlon versenyzőknek.

Folytatódtak a triatlonosok sikerei Baján
2020. Augusztus 11. 19:57, kedd | Helyi sport

Folytatódtak a triatlonosok sikerei Baján

Augusztus 2-án Baján rendeztek ORSZÁGOS RANGLISTAVERSENYT az utánpótlás korú triatlonosoknak és egyúttal ORSZÁGOS BAJNOKSÁGOT a nagyoknak.

Túlélőversennyé vált triatlonverseny, rengeteg bukás a felhőszakadásban
2020. Július 30. 15:33, csütörtök | Helyi sport

Túlélőversennyé vált triatlonverseny, rengeteg bukás a felhőszakadásban

Július 25-én, szombaton Lengyeltótiban Országos Ranglistaversenyen vett részt a 3K Triatlon Egyesület.

Országos ranglistaverseny 650 indulóval
2020. Július 20. 20:09, hétfő | Helyi sport

Országos ranglistaverseny 650 indulóval

Az idei év első ORSZÁGOS ranglistaversenyét Zalaegerszegen a Gébárti tónál rendezték meg 2020. július 12-én, vasárnap.

Július közepéig várja a kerékpárosbarát pályázatokat az ITM
2020. Július 04. 18:22, szombat | Belföld

Július közepéig várja a kerékpárosbarát pályázatokat az ITM

Július 15-én délig elektronikus úton lehet jelentkezni a kerékpáros település és a kerékpárosbarát Magyarország idei pályázati kiírásaira - közölte az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) szombaton az MTI-vel.

Szarka Ádám a virtuális triatlon győztese
2020. Június 03. 13:12, szerda | Helyi sport

Szarka Ádám a virtuális triatlon győztese

A hazai triatlonszezon is eltolódott néhány hónappal a kialakult vírushelyzet miatt. Ennek a problémának orvoslására virtuális versennyel rukkolt elő egy hazai versenyszervező iroda.

Jótékonykodtak a kiskunfélegyházi triatlonosok
2020. Május 26. 16:02, kedd | Helyi sport

Jótékonykodtak a kiskunfélegyházi triatlonosok

A Magyar Futósport Egyesület a #maradjotthon kampány keretében otthon teljesíthető versenysorozatot szervezett az interneten. A verseny célja, hogy a négy fal fogságában is végezhető mozgásra inspirálja a résztvevőket.

Elfogtak egy futóra és kerékpárosra támadó férfit
2020. Április 30. 13:02, csütörtök | Belföld

Elfogtak egy futóra és kerékpárosra támadó férfit

Elfogott a rendőrség egy férfit, aki a gyanú szerint egy futót és egy kerékpárost támadott meg a II. kerületben februárban és áprilisban - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.

Teljes a Giro d'Italia mezőnye
2020. Január 17. 07:24, péntek | Sport

Teljes a Giro d'Italia mezőnye

Három olasz szabadkártyás csapattal teljessé vált a mezőny a Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyen, amelynek első három szakaszát Magyarországon rendezik.

Megijedt az érkező vonattól és a síneken hagyta biciklijét
2020. Január 07. 06:12, kedd | Belföld

Megijedt az érkező vonattól és a síneken hagyta biciklijét

A Debreceni Rendőrkapitányság eljárást folytat vasúti közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt.

Meghosszabbított határidővel pályázhatnak kerékpárosbarát munkaadók és önkormányzatok
2019. Október 21. 08:46, hétfő | Belföld

Meghosszabbított határidőig, november 7-én 12 óráig várja a jelentkezéseket az Innovációs és Technológiai Minisztérium a Kerékpárosbarát település és Kerékpárosbarát munkahely pályázatokra,