2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Együtt ünnepeltek a sajtó munkatársai
2015. Március 16. 10:00, hétfő | Helyi

Együtt ünnepeltek a sajtó munkatársai

2015. március 15-én az 1848/49-es szabadságharc és forradalom 167. évfordulója mellett egy régen feledésbe merült ünnep a „Magyar Sajtó Napja” került felelevenítésre a Polgármesteri Hivatal dísztermében.

HIRDETMÉNY
2015. Március 02. 14:03, hétfő | Helyi önkormányzati

HIRDETMÉNY

A bírósági ülnökök megválasztásáról

Ezekre a határidőkre figyeljen SZJA-bevallásnál
2015. Január 24. 18:00, szombat | Belföld

Ezekre a határidőkre figyeljen SZJA-bevallásnál

Legkésőbb a jövő hét közepén mindenki megkapja a személyijövedelemadó-bevalláshoz szükséges csomagot. Idén csaknem 4 millió küldeményt indított útnak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

Szorgos kezek szépítik a volt kommendáns hivatal homlokzatát
2014. Július 16. 14:08, szerda | Helyi

Szorgos kezek szépítik a volt kommendáns hivatal homlokzatát

Befejező szakaszához érkezett a volt kommendáns hivatal utcai homlokzatának felújítása. A szakemberek az épület Hunyadi utcai szakaszán dolgoznak.

Egy hívással javítható az szja-bevallás
2014. Május 16. 12:56, péntek | Belföld

Egy hívással javítható az szja-bevallás

A bevallások feldolgozásakor előfordulhat, hogy a benyújtott bevallásban a Nemzeti Adó- és Vámhivatal hibát talál.

Újabb ötmilliót költenek a volt kommendáns hivatal épületére
2014. Április 24. 16:50, csütörtök | Helyi

Újabb ötmilliót költenek a volt kommendáns hivatal épületére

Tovább folytatódik a volt kommendáns hivatalépületének felújítása, ezúttal a belső rekonstrukcióra költ ötmillió forintot a város.

Élő példaképeink megismerése
2014. Január 15. 13:02, szerda | Helyi

Élő példaképeink megismerése

Az idei év első ülését tartotta ma (január 15-én) a Kiskunfélegyházi Értéktár Bizottság. Az ülésen a hungarikum pályázatokról, a beérkezett javaslatokról és a gyűjtés folyamatáról esett szó.

Munkahelyteremtés 2014
2014. Január 15. 09:51, szerda | Helyi

Munkahelyteremtés 2014

E címmel tart munkáltatói fórumot január 20-án a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltsége a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Igazgatási szünet a polgármesteri hivatalban
2013. December 10. 10:32, kedd | Helyi önkormányzati

Igazgatási szünet a polgármesteri hivatalban

Az igazgatási szünet alatt a Polgármesteri Hivatalban elsősorban az anyakönyvi ügyintézés céljára az alábbi időpontokban lesz ügyelet:

Fokozott ellenőrzések a karácsonyi időszakban
2013. December 10. 09:27, kedd | Belföld

Fokozott ellenőrzések a karácsonyi időszakban

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal az ünnepek idején fokozottan ellenőrzi a nagy forgalmú kereskedelmi és vendéglátóhelyeket, piacokat és közterületeket a feketekereskedelem és az egyéb visszaélések visszaszorítása érdekében.

Hivatalok napja Kiskunfélegyházán
2013. November 28. 10:12, csütörtök | Helyi

Hivatalok napja Kiskunfélegyházán

E címmel tart programot ma (november 28-án) a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatala. A rendezvény a Városháza dísztermében kezdődött.

Szépül a volt kommendáns hivatal épülete
2013. November 26. 11:24, kedd | Helyi

Szépül a volt kommendáns hivatal épülete

Megfelelő ütemben halad a volt kommendáns hivatal épületének részleges felújítása. Még az idén befejeződik a Kossuth utcai külső homlokzat mintegy 50 százalékának a rendbe tétele