2024. április 25, csütörtök - Márk

Életre való vagyok címmel gyűjtenek
2014. December 05. 09:43, péntek | Helyi

Életre való vagyok címmel gyűjtenek

A kiskunfélegyházi mozgáskorlátozottak karoltak fel és próbálnak segíteni egy rákbeteg félegyházi nőn. Kezdeményezésükhöz bárki csatlakozhat.

2 kuka a szemétnek
2014. December 02. 11:28, kedd | Helyi

2 kuka a szemétnek

2 kukás gyűjtési rendszert vezet be december 5-étől Kiskunfélegyháza egyes körzeteiben a térség hulladékgazdákodási közszolgáltatója, az FBH-NP Nonprofit Kft. A részletekről Balla Lászlót kérdeztük

Gyűjthetnek az iskolások
2014. Október 25. 11:00, szombat | Helyi

Gyűjthetnek az iskolások

Ezután is érdemes félretenni az újságokat: a napokban módosított hulladéktörvény szerint mégiscsak gyűjthetnek papírt az iskolák.

Gombagyűjtés engedéllyel
2014. Augusztus 31. 15:00, vasárnap | Belföld

Gombagyűjtés engedéllyel

A sok csapadéknak köszönhetően végre eljött a gombaszedők ideje. De ha jól tudjuk, az új erdőtörvény négy évvel ezelőtti elfogadása óta gombászni se lehet csak úgy, vaktában.

Papírt és vasat gyűjtöttek a félegyházi cserkészek
2014. Június 23. 16:43, hétfő | Helyi

Papírt és vasat gyűjtöttek a félegyházi cserkészek

Vas- és papírgyűjtést szervezett a szünidő első hetében a 871. sz. Szent Imre Cserkészcsapat.

Ha a gyerekek beindulnak!
2014. Június 05. 08:35, csütörtök | Helyi

Ha a gyerekek beindulnak!

Zsákokkal, kesztyűkkel felszerelkezve, szinte futólépésben kapkodták össze a szerteszét heverő szemetet a Mezőgazdasági Szakközép- és Szakiskola tanulói.

Gyűlnek a kupakok a beteg kisfiú segítése érdekében
2014. Március 13. 08:00, csütörtök | Helyi

Gyűlnek a kupakok a beteg kisfiú segítése érdekében

A műanyag kupakok szépen gyűlnek Törökék udvarán. A helyi műanyag-feldolgozó kilónként 80 forintért vásárolja meg.

Új helyre költözött a szelektív hulladékgyűjtő sziget
2014. Március 05. 16:06, szerda | Helyi

Új helyre költözött a szelektív hulladékgyűjtő sziget

A lakosok kérésére új helyre költözött a Városkert – Csólyosi utca sarkán lévő szelektív hulladékgyűjtő sziget.

Kupakgyűjtés a beteg fiúnak
2014. Március 03. 14:50, hétfő | Helyi

Kupakgyűjtés a beteg fiúnak

A városban kihelyezett plakátokon kér segítséget beteg fia gyógyíttatásához egy elkeseredett édesanyja Kiskunfélegyházán. Nem pénzt kér, csak műanyag kupakokat.

Török Jánoska gyógyulásáért összefogott a Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár
2014. Január 03. 14:02, péntek | Helyi

Török Jánoska gyógyulásáért összefogott a Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár

Karácsony előtt a Rocktár közönségének segítségével a Sorsocskák Alapítvány 100.000,-Ft pénzadománnyal és további értékes tárgyi ajándékokkal zárta az ünnepek alatt tartó gyűjtést és jótékonysági koncertet.

Ajándékokat kaptak a Családok Átmeneti Otthonának lakói
2013. December 19. 11:32, csütörtök | Helyi

Ajándékokat kaptak a Családok Átmeneti Otthonának lakói

Immáron ötödik alkalommal szervezett gyűjtést a rászoruló családoknak a városi könyvtár és a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat.

Összefogással segítenek a petőfiszállásiak
2013. November 11. 12:27, hétfő | Helyi

Összefogással segítenek a petőfiszállásiak

Egy betegség miatt állását vesztett háromgyermekes édesanyának szerveztek gyűjtést Petőfiszállás lakosai.