2024. április 26, péntek - Ervin

Mintegy 41 ezer cipősdoboz ajándék gyűlt össze
2016. December 24. 05:02, szombat | Belföld

Mintegy 41 ezer cipősdoboz ajándék gyűlt össze

Mintegy 41 ezer cipősdoboz ajándékot gyűjtött össze idén a jótékonysági programot tizenhárom éve életre hívó Baptista Szeretetszolgálat.

Családokat tett boldoggá a könyvtár jótékonysági gyűjtése
2016. December 15. 13:16, csütörtök | Helyi

Családokat tett boldoggá a könyvtár jótékonysági gyűjtése

Ma (december 15-én) kerültek átadásra annak a jótékonysági gyűjtésnek a felajánlásai, melyet a Városi Könyvtár immáron 8. alkalommal szervezett meg Kiskunfélegyházán.

Folytatódik az Ökumenikus Segélyszervezet ünnepi segítségnyújtása
2016. December 12. 10:31, hétfő | Belföld

Folytatódik az Ökumenikus Segélyszervezet ünnepi segítségnyújtása

A folytatódó pénzadománygyűjtés mellett a hétvégén megkezdődik az ételosztás az Ökumenikus Segélyszervezetnél, és lesznek gyerekkarácsonyi programok is

Mikulásgyár - Az ország tizenkét pontján lehet az adományokat leadni
2016. December 05. 05:00, hétfő | Belföld

Mikulásgyár - Az ország tizenkét pontján lehet az adományokat leadni

A Mikulásgyár akcióban már az ország tizenkét pontján lehet adományokat leadni - hangzott el az M1 aktuális csatorna vasárnapi műsorában.

Együtt sikerülhet!
2016. Július 13. 10:23, szerda | Helyi

Együtt sikerülhet!

Autónyi összefogás a bajba jutott félegyházi kutyamenhelyért! – szlogennel szerveznek gyűjtést a kutyamenhely önkéntesei.

Rekordmennyiségű szemét
2016. Június 04. 11:00, szombat | Belföld

Rekordmennyiségű szemét

Rekordmennyiségű, 2857 tonna illegálisan lerakott szemetet gyűjtöttek össze a hatodik TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért mozgalom résztvevői

Több mint 15 ezren regisztráltak egy hét alatt az idei TeSzedd! akcióra
2016. Március 17. 07:43, csütörtök | Belföld

Több mint 15 ezren regisztráltak egy hét alatt az idei TeSzedd! akcióra

Egy hét alatt több mint 15 ezer önkéntes, 140 szemetes helyszín megtisztításával regisztrált az idei TeSzedd! országos szemétgyűjtési akcióra.

Gyűjtsünk gyógynövényeket! De mire figyeljünk?
2016. Március 15. 14:00, kedd | Helyi

Gyűjtsünk gyógynövényeket! De mire figyeljünk?

A tavaszt nem csak a saját, hanem a természet kertjében is szívesen tevékenykedők várták.

Már lehet jelentkezni a TeSzedd! szemétgyűjtési akcióra
2016. Március 09. 07:49, szerda | Belföld

Már lehet jelentkezni a TeSzedd! szemétgyűjtési akcióra

Már lehet jelentkezni az idei TeSzedd! szemétgyűjtési akcióra, amely most először négynapos lesz, április 28. és május 1. között várják az önkénteseket - tájékoztatta a Földművelésügyi Minisztérium (FM) kedden az MTI-t.

Becsúszhat a csigaadó
2015. November 08. 10:00, vasárnap | Helyi

Becsúszhat a csigaadó

Megadóztatná a kormány az erdőn és mezőn magánszemélyek által gyűjtött és felvásárlónak eladott gombát, csigát, gyógynövényt.

Legyen boldog Gyermeknapjuk a rászorulóknak is!
2015. Május 19. 11:34, kedd | Helyi

Legyen boldog Gyermeknapjuk a rászorulóknak is!

A Vöröskereszt május 26-án 16-18 óra között perselyes gyűjtést tervez a városban. Rászoruló gyerekeknek gyűjtenek, hogy nekik is legyen boldog gyermeknapjuk!

Segíts...!
2015. Április 29. 10:38, szerda | Helyi

Segíts...!

Az Országos Állatvédőrség Alapítvány állateledel gyűjtést szervez számos SPAR szupermarketben.Városunk is csatlakozott a jótékonysági kezdeményezéshez, így 2015. május.9-én 9-14 óráig gyűjtést szervezünk.