2024. április 29, hétfő - Péter

Kétgólos előny után, döntetlen a Városföld – KHTK kupameccs
2014. Szeptember 25. 08:23, csütörtök | Helyi sport

Kétgólos előny után, döntetlen a Városföld – KHTK kupameccs

A Bács Megyei Kupa 3. fordulójában a megyei I. osztály listavezetője a megyei II. osztályban játszó Városföld otthonában lépett pályára. A hazaiak is hibátlanok a bajnokságban, így mindenki egy izgalmas mérkőzést várt.

Élt az ajándékokkal a Pálmonostora
2014. Szeptember 22. 09:57, hétfő | Helyi sport

Élt az ajándékokkal a Pálmonostora

Két gyengén játszó csapat mérkőzésén a támogatást jobban élvező és kihasználó hazai csapat nyert, a mérkőzés nagy részében 10 emberrel játszó Loki ellen.

Értékes győzelem egy jó Kalocsa ellen
2014. Szeptember 14. 14:07, vasárnap | Helyi sport

Értékes győzelem egy jó Kalocsa ellen

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 5. fordulójában a Kalocsai FC együttese látogatott a listavezetőhöz.

Magabiztos győzelmet aratott a KHTK
2014. Szeptember 07. 12:10, vasárnap | Helyi sport

Magabiztos győzelmet aratott a KHTK

A megyei labdarúgó bajnokság 4. fordulójában a Kecel FC csapata látogatott az előző szezon bajnokához. A vendégek az előző fordulóban értékes győzelmet arattak a HÍD SC ellen.

A szervezettség diadala – hazai pályán nyert a Vasutas
2014. Augusztus 31. 08:51, vasárnap | Helyi sport

A szervezettség diadala – hazai pályán nyert a Vasutas

A hétközi kupameccs adta lendülettel folytatta az első hazai mérkőzését a Vasutas. Egy jó erőkből álló Nyárlőrincet vertek meg 2:1-re.

Bemutatták az új Puskás Ferenc Stadion látványterveit
2014. Augusztus 02. 11:51, szombat | Belföld

Bemutatták az új Puskás Ferenc Stadion látványterveit

A futball mellett több mint húsz másik olimpiai sportágat is kiszolgál majd, valamint nagyszabású koncertek és egyéb rendezvények helyszíne lesz az újjáépített Puskás Ferenc Stadion, amelynek látványterveit csütörtökön mutatták be.

Sűrű hétvégéje volt a Kiskunfélegyházi HTK csapatainak
2014. Február 24. 10:29, hétfő | Helyi sport

Sűrű hétvégéje volt a Kiskunfélegyházi HTK csapatainak

Nem múlt el eseménytelenül a hétvége a Kiskunfélegyházi HTK utánpótlás csapatai számára.

Tizenegyet gurított az Astra az Univerzumnak
2013. November 19. 10:06, kedd | Helyi sport

Tizenegyet gurított az Astra az Univerzumnak

A női futsal Magyar Kupa második fordulójában az első osztályú bajnokságot 10 forduló után pont vesztesség nélkül vezető Astra-Bulls a hetedik helyen álló átalakulóban lévő Univerzum csapatával mérkőzött a hétvégén. Tét a legjo

DEAC Futsal Club-Astra Bulls 2-9
2013. November 12. 11:08, kedd | Helyi sport

DEAC Futsal Club-Astra Bulls 2-9

A debreceni csapat jött ki rosszul a mérkőzés fordulópontjából

Gerardo Martino a Barcelona új vezetőedzője
2013. Július 23. 12:09, kedd | Sport

Gerardo Martino a Barcelona új vezetőedzője

Gerardo "Tata" Martino lett a bajnok FC Barcelona labdarúgócsapatának az új vezetőedzője.

2012. Május 09. 14:19, szerda | Sport

Bunyó a pályán! - botrányos körülmények között félbeszakadt a kolozsvári derbi

Botrányos körülmények között félbeszakadt a kolozsvári derbi az Universitatea és a CFR között a román labdarúgó-bajnokságban, miután az első félidő 27. percében, egy büntető után elszabadultak az indulatok.

2012. Március 24. 14:09, szombat | Kék hírek

Ráesett a focikapu, életveszélyesen megsérült a fiú

Súlyos, életveszélyes fejsérülést szenvedett az a 14 éves békéscsabai fiú, akire pénteken az iskolaudvaron rádőlt egy futballkapu; a gyermeket a helyi kórházba, majd mentőhelikopterrel a szegedi klinikára szállították.