2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2014. Augusztus 31. 08:51, vasárnap | Helyi sport
Forrás: Félegyházi Hírek

A szervezettség diadala – hazai pályán nyert a Vasutas

A hétközi kupameccs adta lendülettel folytatta az első hazai mérkőzését a Vasutas. Egy jó erőkből álló Nyárlőrincet vertek meg 2:1-re.

A hétközi kupameccs adta lendülettel folytatta az első hazai mérkőzését a Vasutas. Egy jó erőkből álló Nyárlőrincet vertek meg 2:1-re. A mérkőzést a vendégek irányították, de a Loki küzdeni tudásból, szervezettségből jelesre vizsgázott. Remekül szűrték a támadásokat, Kovács, Horváth vezetésével végig remekül állt a lábán a védelem és a ritka ellencsapások veszélyt jelentettek az ellenfél kapujára.

Kiskunfélegyháza 80 néző.
Vezette: Suba Zoltán, Sipos József, Takács Tibor.
Vasutas – Nyárlőrinc 2:1 (1:0)
Vasutas: Kovács, Pálnok, Horváth, Fekete, Nemcsók, Abonyi, Makai, Baráth (Nagy), Surányi, Zsibrita (Takács), Suciu (Retkes) Edző: Dudás György.
Nyárlőrinc: Kocsis, Torbán, Forgó (Böde), Nagysolymosi (Bali), Bera T., Mohácsi (Bimbó), Hajagos, Madari (Bálint), Bera A., Keneski (Osbáth), Farkas Edző: Bende József.
Gólszerzők: Makai (11-es), Abonyi illetve Bera A.
Sárga lap: Zsibrita, Nagy illetve Forgó, Bali, Bimbó
Kitűnt: Pálnok, Horváth, Fekete, Makai, Abonyi (az egész csapat, ha lehet ilyen) illetve Bera A., Farkas
Ifi: 3:6
A 14. percben egy bedobás átpattant a védők feje felett, majd Forgón is, aki így kénytelen volt „eltakarítani” Zsibritát az útból. Tizenegyes, de a kiállítás elmaradt a vendégjátékos számára. A büntetőt Makai magabiztosan értékesítette (1:0).
65. percben Abonyi tolta, tolta a játékszert, majd 25 méterről, kegyetlenül eltalálta a kaput, és Kocsis nem tudott hárítani (2:0).
77. percben góllá érett a vendégek nyomása, egy beadást röviden mentettek a hazaiak, jött a berúgott labda és a hosszú oldalon érkező Bera András a kapuba sodorta a lasztit (2:1).

2024. Május 03. 16:54, péntek | Helyi sport

Koppányok áprilisa a hagyomány, a kultúra és a sport körül

2024 április 21-én rendezte soron következő versenyét a gúnyhatáron túli Horgoson a Magyarkanizsai Íjász Kör.

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.