2024. április 29, hétfő - Péter

Győzelemmel rajtolt a KHTK a szezonnyitón
2015. Augusztus 16. 22:39, vasárnap | Helyi sport

Győzelemmel rajtolt a KHTK a szezonnyitón

A megyei I. osztály címvédője az előző szezonban a 11. helyen záró Kiskunmajsa együttesét fogadta az első fordulóban. Kiskunfélegyházi Honvéd TK – Kiskunmajsa FC 3 – 2 (2-2)

Gólzáporos győzelmével harmadik a KHTK II.
2015. Május 17. 07:00, vasárnap | Helyi sport

Gólzáporos győzelmével harmadik a KHTK II.

A megyekettes bajnokság északi csoportjában a 25. fordulóban, a Jakabszállás együttesét fogadta a félegyházi csapat.

Újabb vereséget szenvedett a Loki
2014. Október 27. 14:00, hétfő | Helyi

Újabb vereséget szenvedett a Loki

Kiskunfélegyháza 40 néző. Vezette: Péter-Szabó Ottó ID., Suba Zoltán, Juhász Andor.

Gólzáporos győzelmet aratott a KHTK
2014. Szeptember 22. 08:57, hétfő | Helyi sport

Gólzáporos győzelmet aratott a KHTK

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 6. fordulójában az Akasztó FC –t látta vendégül a listavezető. A vendégek is jól kezdték az idei szezont, így egy színvonalas jó mérkőzésre számíthattak a kilátogató szurkolók.

A szervezettség diadala – hazai pályán nyert a Vasutas
2014. Augusztus 31. 08:51, vasárnap | Helyi sport

A szervezettség diadala – hazai pályán nyert a Vasutas

A hétközi kupameccs adta lendülettel folytatta az első hazai mérkőzését a Vasutas. Egy jó erőkből álló Nyárlőrincet vertek meg 2:1-re.