2024. április 29, hétfő - Péter

Huligánok randalíroztak Budapesten a magyar-román Eb-selejtező előtt
2015. Szeptember 04. 06:55, péntek | Belföld

Huligánok randalíroztak csütörtökről péntekre virradó éjjel Budapest belvárosában, a Deák tér és az Erzsébet tér környékén.

Gólzáporos győzelem a KHTK-tól!
2015. Augusztus 31. 07:00, hétfő | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 3. fordulójában Bácsalmás csapata látogatott Kiskunfélegyházára. A hazaiak két győzelemmel kezdték a szezont, a vendégek még nem nyertek mérkőzést.

Hazai pályán játszik a KHTK
2015. Augusztus 27. 16:27, csütörtök | Helyi sport

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 3. fordulójában Bácsalmás csapatát fogadja a KHTK.

Stoplis cipőben segítik a jótékony megmozdulást
2015. Augusztus 26. 18:05, szerda | Helyi

Ma (augusztus 26-án) Fejes Sándor szervezésének köszönhetően Jótékonysági Focimeccs vette kezdetét a Honvéd Sporttelepen.

Idegenben nyert a KHTK
2015. Augusztus 25. 05:47, kedd | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 2. fordulójában Kiskőrösön lépett pályára a félegyházi csapat. Kiskőrös LC – Kiskunfélegyházi HTK 0 – 2 (0-1)

Rangadót veszített a Kiskunfélegyházi HTK II.
2015. Augusztus 23. 11:40, vasárnap | Helyi sport

A Pálmonostora csapatával találkozott augusztus 22-én hazai pályán a Kiskunfélegyházi HTK II. a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság 2. fordulójában.

Győzelemmel rajtolt a KHTK a szezonnyitón
2015. Augusztus 16. 22:39, vasárnap | Helyi sport

A megyei I. osztály címvédője az előző szezonban a 11. helyen záró Kiskunmajsa együttesét fogadta az első fordulóban. Kiskunfélegyházi Honvéd TK – Kiskunmajsa FC 3 – 2 (2-2)

Vb-2018 - A portugálokkal egy csoportban a magyarok
2015. Július 26. 05:00, vasárnap | Belföld

A magyar labdarúgó-válogatott Portugáliával, Svájccal, Feröer-szigetekkel, Lettországgal és Andorrával szerepel azonos csoportban a 2018-as oroszországi világbajnokság selejtezőjében.

Továbbra is Némedi irányítja a Kiskunfélegyházi HTK-t
2015. Július 21. 10:26, kedd | Helyi sport

Elkezdte a felkészülést a tavalyi bajnok Kiskunfélegyháza is a megyei élvonalra. A gárdánál voltak érkezők és távozók is, ám a keret törzse megmaradt.

Szép évzáró
2015. Május 24. 22:42, vasárnap | Helyi sport

Szép évzáró

Bugac – Vasutas 4 : 5 (2:1)

Versenyfutás az aranyéremért
2015. Május 24. 11:42, vasárnap | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 28. fordulójában a 9. helyen álló Kiskőrös csapatát fogadta a listavezető. A legfontosabb céljuk volt, hogy hazai környezetben begyűjtsék a három pontot.

Váratlan vereség Bácsalmáson
2015. Május 18. 15:10, hétfő | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság 27. fordulójában a negyedik helyen álló Bácsalmás vendége volt a listavezető KHTK.