Hírek
2015. Július 21. 10:26, kedd |
Helyi sport
Forrás: kesport.hu
Továbbra is Némedi irányítja a Kiskunfélegyházi HTK-t
Elkezdte a felkészülést a tavalyi bajnok Kiskunfélegyháza is a megyei élvonalra. A gárdánál voltak érkezők és távozók is, ám a keret törzse megmaradt.
A KHTK-t továbbra is Némedi Norbert és Kádár Tamás edzői páros irányítja. Keretüket már nem erősíti Kiss Dániel, valamint Balog Máté aki munkahelyi elfoglaltság miatt csak a tartalékcsapatba tud játszani. Jelen Károly hosszú eltiltása miatt az őszi szezonban a KHTK II-es együttesét erősíti.
Az első csapattal készül Szabó Attila (Tiszakécske VSE), Mizsei Ferenc (Kunszállás SE) és Sánta Dávid (Pálmonostora SE), továbbá az U21-es csapatunkból Fekete Dániel, Páli László, Farkas Péter, Farkas Gábor. Kapus poszton Tóth Péter kezdte meg újra a munkát.
A KHTK Némedi és Kádár kemény edzésein kívűl több edzőmérkőzést játszik az elkövetkezendő hetekben:
- 2015.07.22., Szerda 18.00 Tiszakécskei VSE – KHTK
- 2015.07.25., Szombat 11.00 Hódmezővásárhelyi FC – KHTK
- 2015.07.29., Szerda 18.00 Nagykőrös – KHTK
- 2015.08.05., Szerda 18.00 KHTK -Csongrád TSE
- 2015.08.08., Szombat 11.00 KHTK – Mórahalom VSE
További hír, hogy a nyáron megkezdődött a Honvéd-pálya felújítása. A legfontosabb, hogy elkészült a régóta várt illemhelység a nézőknek. Ebben az épületben kialakítottak egy férfi, egy női és mozgáskorlátozott mosdót, valamint egy öltöző is elfért.
Első körben a center pálya felújítása megtörtént, majd augusztus elején kezdődik a 60×40 m-es műfüves pálya építése. Az ősz folyamán szeretnék felújítani az edzőpálya gyepszőnyegét, valamint a világítás kiépítését. Távolabbi terv, hogy a már meglévő öltözők felújítása is megtörténjen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 16:30, kedd | Helyi sport
Dobos Eszter az ország legjobbjai között – rangos díjat vehetett át Inárcson
2026. január 31-én Inárcson került megrendezésre a Magyar Lovassport Szövetség, azon belül pedig a Lovassportok Amatőr és Utánpótlás Szakágának éves díjátadó Gálája.
2026. Február 01. 21:58, vasárnap | Helyi sport
Félegyházi éremeső a Kelet-Magyarország Kupán a birkózóktól
Az elmúlt szombaton Miskolcon rendezték a Kelet-Magyarország Kupa szabadfogású birkózó versenyt, az U10, U11 és U13-as korosztályoknak.
2026. Január 26. 15:43, hétfő | Helyi sport
Éremeső Korondon: kilenc dobogós hely a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzőitől
Egy nagyszerűen sikerült hétvégén vannak túl a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői.
2026. Január 23. 10:54, péntek | Helyi sport
Eredményes szereplés a soltvadkerti Grundbirkózó területi döntőn
A Grundbirkózó program területi döntőjét Soltvadkerten rendezték meg, ahol a térség több intézménye is képviseltette magát.
