2024. április 26, péntek - Ervin

Csendes megemlékezés a világháborús emlékműveknél
2014. November 01. 06:16, szombat | Helyi

Csendes megemlékezés a világháborús emlékműveknél

A halottakra az elesett hősökre emlékezett október 31-én Kiskunfélegyháza.

Csányi József városunk új polgármestere
2014. Október 13. 05:23, hétfő | Helyi

Csányi József városunk új polgármestere

Csányi József, a város új polgármestere az eredményt Kiskunfélegyháza győzelmének nevezte.

A Fidesz Csányi Józsefet javasolja polgármesterjelöltnek Kiskunfélegyházán
2014. Június 12. 10:06, csütörtök | Helyi önkormányzati

A Fidesz Csányi Józsefet javasolja polgármesterjelöltnek Kiskunfélegyházán

A Fidesz kiskunfélegyházi helyi szervezete az elnökség egyhangú javaslata alapján június 11-i, szerdai ülésén úgy döntött, hogy az októberi önkormányzati választásokra Csányi Józsefet javasolja polgármesterjelöltként.

Uniós forrás nélkül nincs gazdasági fejlődés
2014. Május 19. 16:34, hétfő | Helyi

Uniós forrás nélkül nincs gazdasági fejlődés

Nem kilépni akarunk az Európai Unióból, hanem be akarjuk vinni oda az egész magyar nemzetet!

Erősödik a magyar – belorusz kapcsolat
2014. Március 25. 15:29, kedd | Helyi

Erősödik a magyar – belorusz kapcsolat

Március 25-én az IBV Hungária Kft. telephelyén tartott sajtótájékoztatót a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület Csányi József vezetésével.

Zenei stúdió nyílt Kiskunfélegyházán
2014. Február 26. 09:04, szerda | Helyi

Zenei stúdió nyílt Kiskunfélegyházán

A Rocktár életében fontos mérföldkő ez, mert ezután profi körülmények között készíthetnek hangfelvételt a zenekarok, nem kell elutazni drága stúdiókba, sőt még koncertekről is készülhetnek felvételek.

Finom ebéd a keserű élethez
2014. Február 10. 09:00, hétfő | Helyi

Finom ebéd a keserű élethez

A Sorsocskák Alapítvány a rászoruló gyermekek és családjuk megsegítésére szeretne ösztönözni továbbra is mindenkit szeretettel, jó példával és meleg étellel.

Félegyháza legyen inspiráló, pezsgő város
2014. Február 06. 08:01, csütörtök | Helyi

Félegyháza legyen inspiráló, pezsgő város

A munkaerőpiaci igényekre épülő szakképzés a célja egyebek mellett annak a programnak, aminek elindítását február 4-én, kedden, a Rocktárban megrendezett sajtótájékoztatón jelentett be Csányi József.

Szülészetet szeretnének a félegyháziak
2014. Január 31. 10:20, péntek | Helyi

Szülészetet szeretnének a félegyháziak

Kiskunfélegyháza lakosainak véleményét, igényeit volt hivatott felmérni az a kérdőív, amit a közelmúltban minden háztartásba eljuttatott a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület

Látogatás az Vlagyimir Putyinnál
2014. Január 15. 19:10, szerda | Külföld

Látogatás az Vlagyimir Putyinnál

A magyar miniszterelnököt kísérő delegációval látogatott a Moszkva melletti novo-ogarjevói államfői rezidenciára Dr. Keskeny Ernő miniszteri biztos, a paksi atomerőmű bővítéséről szóló megállapodás aláírására.

Egészségfejlesztési tervek a lakosság bevonásával
2013. November 22. 10:40, péntek | Helyi

Egészségfejlesztési tervek a lakosság bevonásával

Egy kérdőív kitöltésének segítségével kéri ki a lakosság véleményét is a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület.

A mezőgazdaság lehet Félegyháza kitörési pontja
2013. November 06. 18:46, szerda | Helyi

A mezőgazdaság lehet Félegyháza kitörési pontja

Soros következő ülését tartotta október 31-én a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület, ahol ismertették az egyesület eddig elért eredményeit és bemutatták a két hete indult „Munkára Félegyháza” progra