2024. május 6, hétfő - Ivett

Hírek | Helyi

2014. Június 05. 08:48, csütörtök |

Bíróság elé áll az iskolarobbantással fenyegető fiatalkorú

Gyorsított eljárásban bíróság elé kell állnia annak a 14 éves szentesi fiúnak, aki május 12-én a rendőrségre betelefonálva azzal fenyegetőzött, hogy a kiskunfélegyházi mezőgazdasági iskolában bombát helyeztek el, ami 11 órakor fel

10 éves a Megaprofil Magyarország Kft.
2014. Június 05. 08:37, csütörtök |

10 éves a Megaprofil Magyarország Kft.

Tíz éves születésnapját ünnepelte a napokban a félegyházi székhelyű Megaprofil Kft. Az évforduló alkalmából rendezett ünnepséget a belga vezérkar és a cég hazai partnerei is megtisztelték jelenlétükkel.

Ha a gyerekek beindulnak!
2014. Június 05. 08:35, csütörtök |

Ha a gyerekek beindulnak!

Zsákokkal, kesztyűkkel felszerelkezve, szinte futólépésben kapkodták össze a szerteszét heverő szemetet a Mezőgazdasági Szakközép- és Szakiskola tanulói.

A félegyházi kollégisták bizonyultak a legügyesebbeknek
2014. Június 05. 08:28, csütörtök |

A félegyházi kollégisták bizonyultak a legügyesebbeknek

Tizennégy település háromszáznegyven diákja mérte össze erejét és tudását városunkban, a május 30.- június 1. között zajló V. Kollégiumi Olimpián.

Tupperware Főzőklub
2014. Június 04. 19:20, szerda |

Tupperware Főzőklub

Ismét sok finomság készült a Tupperware Főzőklubban. A mai menü: zöldborsókrémleves, rakott karfiol-brokkolival, túrógaluska, párolt zöldségsaláta, hús- és zsemlegombóc vadasmártással, a desszert pedig házi fagyi!

2014. Június 04. 15:42, szerda |

Bíróság elé áll az iskolarobbantással fenyegető fiatalkorú

A 14 éves vádlott május 12-én 10 óra 19 perckor egy szentesi telefonfülkéből felhívta a 112-es segélyhívó számot és bejelentette, hogy a kiskunfélegyházi mezőgazdasági iskolában bombát helyeztek el.

Duplájára nő a férőhelyek száma a kutyamenhelyen
2014. Június 04. 12:03, szerda |

Duplájára nő a férőhelyek száma a kutyamenhelyen

A menhely jelenleg harminchat kutyát tud ellátni. A pályázati sikernek köszönhetően új kennel sort tudnak építeni, a meglévőt pedig teljes egészében felújítani.

Festik a játszóeszközöket
2014. Június 04. 09:04, szerda |

Festik a játszóeszközöket

Folytatódik a város köztéri játszóterének karbantartása. A költségvetési üzem szakemberei jelenleg a játszóeszközök festését végzik a Majsai úti lakótelepen.

Petőfiszállás megkapta a Magyarország Falumegújítási Díjat
2014. Június 03. 20:23, kedd |

Petőfiszállás megkapta a Magyarország Falumegújítási Díjat

Petőfiszállás a fenntartható falufejlesztés kiváló színvonalú megvalósításáért Magyarország Falumegújítási Díjat kapott.

Megnyitotta kapuját a Tourinform Iroda
2014. Június 03. 15:36, kedd |

Megnyitotta kapuját a Tourinform Iroda

A Tourinform Iroda idén is várja ügyfeleit Kiskunfélegyházán, a Petőfi tér 1. szám alatt (a volt Borozó épületében).

Piaci árak
2014. Június 03. 11:18, kedd |

Piaci árak

Árak a kiskunfélegyházi termelői piacon.

Családi nap a Komplex telep-program keretében
2014. Június 03. 09:39, kedd |

Családi nap a Komplex telep-program keretében

Családi délutánt tartottak május 31-én, a Komplex telep-program keretében, melynek a Bankfalui Óvoda udvara adott otthont.