2024. április 26, péntek - Ervin

Jól mulatott a sokadalom a Bankfaluban
2014. Augusztus 31. 05:37, vasárnap |

Jól mulatott a sokadalom a Bankfaluban

Önfeledt szórakozás, jókedv, érdekes programok...mindez a II. Bankfalui Sokadalomban, ahol kivétel nélkül mindenki talált magának érdekességet.

Újra indult a Tai Chi oktatás Kiskunfélegyházán
2014. Augusztus 30. 18:00, szombat |

Újra indult a Tai Chi oktatás Kiskunfélegyházán

A Tai Chi nem egyszerűen a harcművészet egyik ága, annál sokkal több. Nem csak a testünket tartja edzésben, hanem a lelkünkre, érzéseinkre egész életünkre is kihat.

Kecskeméti mérnökhallgatók kiemelkedő sikere a finnországi Nokiában
2014. Augusztus 30. 11:51, szombat |

Kecskeméti mérnökhallgatók kiemelkedő sikere a finnországi Nokiában

Ismét Magyarországra, a Kecskeméti Főiskolára került a Finnish Mileage Marathon vándorserlege, a GAMF csapat ugyanis újra abszolút győztes lett a finnországi Nokiában 39. alkalommal megrendezett versenyen.

Elfogyott a bója Tiszaalpáron
2014. Augusztus 30. 08:38, szombat |

Elfogyott a bója Tiszaalpáron

Leleményesen oldották meg az eszközhiányt. A falu utcái hónapok óta fel vannak túrva a csatornázás miatt, a leleményes munkások csütörtökön földbe szúrt faágakkal jelölték ki a veszélyes zónát.

Idegenben játszik a KHTK
2014. Augusztus 30. 08:36, szombat |

Idegenben játszik a KHTK

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság harmadik fordulójában a Tompa SE-hez utazik a KHTK. Mindig nagyiramú, kemény mérkőzéseket játszottak az együttesek egymással.

Bűnmegelőzési akció a piacon és a vásártéren
2014. Augusztus 30. 08:33, szombat |

Bűnmegelőzési akció a piacon és a vásártéren

Áldozatvédelmi és bűnmegelőzési akciót tartottak augusztus 29-én a rendőrség, polgárőrség és a közterület-felügyelet szakemberei, amely eligazítással indult reggel a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságon.

Nyárbúcsúztató a Petőfi lakótelepen
2014. Augusztus 30. 08:31, szombat |

Nyárbúcsúztató a Petőfi lakótelepen

Ingyenes programokkal várta augusztus 29-én a gyermekeket a Petőfi lakótelepen működő Lakóközösségi és Információs Iroda. A kisebbek és a nagyobbak felhőtlen kikapcsolódását ugrálóvár, trambulin, csillámtetoválás, aszfaltrajzolás

Balatonon októberig tart a nyár
2014. Augusztus 30. 08:00, szombat |

Balatonon októberig tart a nyár

Nem ér véget a nyár a Balatonnál augusztusban. A II. Nagyon Balaton rendezvénysorozat egészen október közepéig kínál színes programokat a magyar tengerhez látogatóknak.

Lépj Közelebb - Roadshow
2014. Augusztus 29. 15:23, péntek |

Lépj Közelebb - Roadshow

Ma (augusztus 29-én) a Mozgáskorlátozottak Kiskunfélegyházi Egyesületéé a Petőfi tér. Sokan ellátogattak már a délelőtti rendezvényeikre is, melyek a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban és a Kiskun Múzeumban zajlottak.

Drog a tűzhelyben
2014. Augusztus 29. 14:44, péntek |

Drog a tűzhelyben

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság nyomozást folytat kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt T. József 51 éves kiskunfélegyházi lakos ellen.

Virágosabb lett városunk
2014. Augusztus 29. 11:46, péntek |

Virágosabb lett városunk

Az idei esztendőben is meghirdette a „Virágos Kiskunfélegyházáért” mozgalom versenyét a kiskunfélegyházi polgármesteri hivatal

Új játszóeszközök a Zöldmező Lakótelepen
2014. Augusztus 29. 10:40, péntek |

Új játszóeszközök a Zöldmező Lakótelepen

A gyermekek legnagyobb örömére új játszóeszközökkel gyarapodott a Zöldmező Lakótelep játszótere.