2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

Elektronikus beszámoló benyújtási határideje
2015. Május 21. 14:09, csütörtök |

Elektronikus beszámoló benyújtási határideje

A társasági adóról és osztalékadóról szóló törvény hatálya alá tartozó adózóknak 2015. június 1-ig kell eleget tenniük a társaságiadó-bevallási kötelezettségüknek.

Challenge Day félegyháziak módjára
2015. Május 20. 20:44, szerda |

Challenge Day félegyháziak módjára

Mi kiskunfélegyháziak is csatlakoztunk a „Kihívás Napja” eseményhez, nem is akárhogy! 16 órától kezdődtek meg a programok a Béke téren.

Régiós Triatlon Diákolimpia Hódmezővásárhelyen
2015. Május 20. 19:32, szerda |

Régiós Triatlon Diákolimpia Hódmezővásárhelyen

A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlon Szakosztály versenyzői most iskoláikat képviselve indultak és szereztek értékes pontokat, valamint kiváló helyezéseket.

A Jászkunok történelme
2015. Május 20. 12:08, szerda |

A Jászkunok történelme

A Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál rendezvénysorozat keretei között ma (május 20-án) megnyitotta ajtaját a "Kiskunsági életképek a századelőn" című kiállítás a Kiskun Múzeum falai között.

Gyere el a Challenge Day-re Te is!
2015. Május 19. 14:56, kedd |

Gyere el a Challenge Day-re Te is!

Csak 15 percről van szó! A Városalapítók Hete programsorozat keretei között remekül szórakozhatsz egy kis testmozgással egybekötve, egyedülálló élményekkel gazdagodva.

Jászkun Történeti Emléknap
2015. Május 19. 14:48, kedd |

Jászkun Történeti Emléknap

A Városalapítók Hete rendezvénysorozat holnapi (május 20.) helyszíne a Kiskun Múzeum. 10 órától várják az érdeklődőket ünnepi műsorral és előadásokkal.

Nem sikerült a bravúr
2015. Május 19. 13:30, kedd |

Nem sikerült a bravúr

Vasutas – Lajosmizse 1 : 3 (0:1)

Legyen boldog Gyermeknapjuk a rászorulóknak is!
2015. Május 19. 11:34, kedd |

Legyen boldog Gyermeknapjuk a rászorulóknak is!

A Vöröskereszt május 26-án 16-18 óra között perselyes gyűjtést tervez a városban. Rászoruló gyerekeknek gyűjtenek, hogy nekik is legyen boldog gyermeknapjuk!

Váratlan vereség Bácsalmáson
2015. Május 18. 15:10, hétfő |

Váratlan vereség Bácsalmáson

A megyei I. osztályú bajnokság 27. fordulójában a negyedik helyen álló Bácsalmás vendége volt a listavezető KHTK.

Kiskun Kupa Birkózóverseny
2015. Május 18. 10:40, hétfő |

Kiskun Kupa Birkózóverseny

A Városalapítók Hete rendezvénysorozat részeként május 16-án ismét megrendezte a Kiskunfélegyházi Vasas TK a Kiskun Kupát, amely egyben idős Besze László nemzetközi szabadfogású emlékversenye volt.

Megint fájhat a fejünk: nyári forrósággal indul a hét, viharos lehűlés követi
2015. Május 18. 10:37, hétfő |

Megint fájhat a fejünk: nyári forrósággal indul a hét, viharos lehűlés követi

A következő napokban felmelegszik az idő, helyenként akár 30 Celsius-foknál is melegebb lehet - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Taníttasd gyermeked a zene nyelvére!
2015. Május 18. 10:23, hétfő |

Taníttasd gyermeked a zene nyelvére!

Az Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola várja olyan gyerekek jelentkezését, akik kedvet éreznek a zene- és egyéb művészeti ágak tanulása iránt.