2024. április 29, hétfő - Péter

2015. Május 19. 13:30, kedd | Helyi sport
Forrás: Kovács László

Nem sikerült a bravúr

Vasutas – Lajosmizse 1 : 3 (0:1)

Vezette: Bosnyák Sándor, Márkus András, Szántó Sándor

Vasutas: Kovács, Nemcsok, Soós, Surányi (Baráth), Mike (Takó), Horváth, Kürtösi Z. (Szűcs), Abonyi, Zsibrita, Makai, Kürtösi Sz.
Edző: Dudás György

Lajosmizse: Treiber (Surman), Szécsényi, Hajdu, Rónai, Dóka Z., Bagó, Boda, Versegi, Kis (Kocsis) , Árva, Dóka D.
Edző: Árva Zsolt

Gólszerzők: Boda, Szécsényi 2
Sárga lap: Zsibrita, Kürtösi Sz., Makai illetve Árva
Kitűnt: Horváth, Makai, Zsibrita illetve Dóka D., Boda
Ifi: 1:9

A bajnokság második helyezett csapata ellen helyenként szép támadásokat vezetve játszott a Loki. Az első félidőben a kapott gól után bátor támadójátékkal lepte meg az ellenfelet, de a számos kidolgozott gólhelyzetét nem tudta.
A második félidőben nagy egyéni hibák miatt növelte előnyét a vendégcsapat, az erejével elkészülő Vasutas már nem tudott újítani. A mutatott játék az év közben több meccs megnyerését eredményezte volna, de mint oly sokszor, most is pontatlanság volt a kapu előtt és bizonytalanság a védelemben.

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok